Matka se vrátila od kadeřnice s novým účesem. Reakce jejího mimina je k nezaplacení

Fotografie: Depositphotos

Roztomilé video obletělo celý internet! Zachycuje totiž devítiměsíční batole, které vykouzlilo skutečně nečekanou reakci na nový účes své matky.

Mnoho žen po návratu kadeřnice řeší problém, že si jejich okolí, především manželé a děti, sotva všimnou změny, za kterou v salonu uvalily značný obnos peněz. Tato žena má však zcela jinou zkušenost, kterou zachycuje roztomilé video jejího pouze devítiměsíčního batolete. To okamžitě obletělo internet a našlo si tisíce nadšenců, kteří jej obdivují. No a není se čemu divit, reakce malého dítěte je totiž vskutku kouzelná.

Dokonalá reakce

Když se Kristen Newsome vracela domů z kadeřnictví, ani ve snu nečekala, jakou reakci dostane její nový účes a mírně upravená image. Co však bylo ještě větší překvapení, byl fakt, od koho tato reakce směřovala. Nebyla totiž mířena od Kristeniných přátel, rodiny či manžela. Naprostý výraz úžasu ji totiž čekal od jejího devítiměsíčního batolete, které svou mámu dokonce nedokázalo ani poznat.

Fotografie: Freepik

To totiž nejdřív „nového hosta“ vítalo klasickým smíchem. Ten se však brzy změnil v zcela zmatený výraz, když na pohled neznámá osoba promluvila hlasem jeho matky.

K velkému štěstí měla ale Kristen po ruce svůj mobilní telefon, na který celou situaci stihla šikovně zachytit a dnes za toto video sbírá tisíce lajků a pozitivních ohlasů na sociálních sítích.

Inu posuďte sami a uznejte, že malý drobeček je i s tím svým výrazem roztomilost sama. A i když zprvu nemohl uvěřit, že osoba, která vstoupila do dveří je jeho máma, brzy si na její nový účes zvykl a vše je v pořádku. I ten ji dokonce řada lidí chválí a mnoho žen se již stihlo objednat do stejného kadeřnického salonu.

Zdroj: Youtube / Kristen Newsome