Svobodná žena adoptovala dvě cizí děti. Jejich nemocniční náramky odhalily malý zázrak

Fotografie: Depositphotos

Žena učinila šokující překvapení. Adoptovala nezávisle na sobě chlapečka a holčičku, nemocniční náramek na jejich ručkách však potvrdil, že si děti nejsou až tak cizí.

Život se někdy nevyvíjí podle plánu a je těžké přijmout změny a alternativy, které nám nejsou příliš po chuti. Katie Page bylo něco málo přes 30 let, když se rozvedla a přestěhovala do svého nového domova v Coloradu. Její život byl najednou plný změn, svobodná, na novém místě a s novou prací. Začátek další životní etapy. I když se ale Katie po všech peripetiích považovala za šťastnou ženu, měla pocit, že jí něco chybí. Dokud neobdržela e-mail od pastora.

Žena začala uvažovat o pěstounské péči

V e-mailu od pastora stálo, zdali by Katie měla zájem o východu dítěte. Žena měla již v minulosti problémy s plodností a myšlenka na adopci ji přepadala často. Začala se tedy zajímat o pěstounskou péči. Navštěvovala různé skupiny a zanedlouho zjistila, že to je ta cesta, kterou se chce vydat. Než se rozhodla pro adopci, měla v pěstounské péči čtyři děti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Chlapec beze jména potřeboval rodinu

V roce 2016 se Katie dozvěděla o chlapci starém pouze 4 dny. Sám v nemocnici, beze jména, bylo jasné, že to tak nemůže nechat. Katie jej vzala k sobě a pojmenovala Grayson. Chlapec u ní zůstal téměř 12 měsíců, zamilovala se do něj natolik, že jej adoptovala, když mu bylo 11 měsíců.

Netrvalo to ani dva týdny, co se Katie stala plnohodnotnou matkou, když obdržela další zprávu o novorozené holčičce, která byla odložena do stejné nemocnice jako Grayson.

Radost i obavy z dalšího přírůstku do rodiny

Katie byla vyděšená a zároveň šťastná z vyhlídky na přijetí dalšího dítěte. Její intuice jí radila, aby si i opuštěnou holčičku vzala pod svá křídla. „Během pár minut a několika telefonátů z mých úst neustále vycházela věta, že jsem blázen, ale Bůh mi říká, abych řekla ano,“ vypráví Katie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Za pár hodin byla holčička jménem Hannah u Katie. V tu chvíli maminka učinila objev, který ji šokoval. Na nemocničním náramku kolem Hanniny ručky stálo stejné rodné jméno matky jako tehdy na náramku u Graysona. Co bylo ještě zvláštnější, že Grayson byl poloviční Afroameričan s krásnou snědou pletí a tmavými kudrnatými vlasy, oproti tomu Hannah měla bledou, porcelánově bílou kůži a blonďaté, místy mírně nazrzlé vlásky.

Katie se pustila do pátrání

Katie neváhala ani vteřinu, pustila se do pátrání po biologické matce svých dětí. Nechala je podstoupit test DNA a zjistila, že Grayson a Hannah jsou ve skutečnosti nevlastními sourozenci, měli stejnou matku, ale jiného otce. Jaká náhoda, že se tito dva sešli v jedné rodině? Katie nedokázala skrýt své nadšení a štěstí. I když si její okolí myslelo, že je blázen, někdy i ona sama, něco v jejím nitru jí radilo, aby tato rozhodnutí udělala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Nakonec se svými desítkami tisíc sledujících na sociálních sítích inspiruje celý svět. Našla lásku a adoptovala další miminko, chlapce jménem Jackson. Katie je úžasná žena, která hned třem dětem dopřála šanci na láskyplný a plnohodnotný život. Někdy se vyplatí následovat své srdce.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]