Po 42 letech přišli na rodinné tajemství, které jim změnilo zbytek života. Narození syna narušil podvod

Fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / Attribution 4.0

Podívejte se na dojemné setkání 42letého muže s jeho biologickou matkou. Ta celý život prožila v domnění, že její milovaný syn zemřel při porodu.

Tato rodina se stala obětí obchodníků s dětmi. A bohužel zdaleka nebyla jediná. Podívejte se na dojemný příběh setkání matky a syna, kteří se neviděli dlouhých 42 let. K odhalení skutečné pravdy přispěly testy DNA, které potvrdily jejich biologické příbuzenství, informoval deník Independent. Když se konečně setkali, padli si do náruče v nekonečném objetí.

Myslela, že její syn zemřel po porodu

Jimmy Lippert Thyden se narodil v roce 1981 v Chile. Jeho maminka María Angélica González ho devět měsíců nosila pod srdcem a těšila se na jeho příchod. Po porodu si však od lékařů musela vyslechnout tragickou zprávu. Její novorozený syn zemřel. Ani jeho tělo jí nedali, aby ho mohla pohřbít. Neměla nejmenší tušení, že se stala obětí obchodu s dětmi.

Její syn nezemřel, ale putoval do adoptivní rodiny, která ho vychovala ve Virginii v USA. Ani jeho adoptivní rodiče neměli tušení, že jejich syn je ukradeným dítětem. Jimmy však vždy pátral po svém původu a chtěl se dozvědět více. Skutečnost mu nakonec odhalily testy DNA přes stránku MyHeritage, díky které můžete dohledat svůj rodokmen.

Náhradní matka úspěšně porodila dvojčata. Při pohledu na jedno z nich jí vyhrkly slzy

Ne všechny rodiny měly možnost se znovu setkat

Věděl, že se se svojí biologickou matkou musí rozhodně sejít. Naložil proto do letadla svoji manželku i dvě dcery a vydali se na cestu do Chile. Na jejich dojemné setkání se můžete podívat ve videu níže. „Moc tě miluji,“ řekl Jimmy španělsky podle deníku Twice, když se poprvé nekonečně dlouho objímali. Potom také symbolicky popraskali 42 nafouknutých balónků, jež měly reprezentovat roky, po které nemohli být jako rodina spolu.

Jimmyho příběh však není zdaleka ojedinělý. Některé odhady hovoří až o 50 000 dětech, které byly v Jižní Americe ukradeny svým rodičům. A mnohé z těchto příběhů neskončily tak dobře jako ten Jimmyho a jeho matky Maríi. Ztratili sice mnoho společných let, ale mají čas a možnost se nyní sbližovat a obnovit staré pouto. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další dojemné setkání s biologickou matkou po 34 letech.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*