Přistihla syna házet kameny na policisty. Dala mu tak za vyučenou, že se jí báli i kolemjdoucí, kteří ji natáčeli

Fotografie: Policie ČR

Žena přistihla syna na demonstraci, jak hází kameny po policistech, a ihned na místě ho potrestala. Video tohoto incidentu se dostalo na internet, kde žena sklidila chválu.

Pokud jste někdy viděli demonstraci nebo nějaké jiné protesty, mohli jste si všimnout, že ne vždy se lidé chovají vhodně vůči policii nebo jiným lidem. Některé tyto akce jsou velmi nebezpečné a musí zde zasahovat všechny záchranné složky. Tato matka na podobné akci narazila na svého syna a ihned na místě ho potrestala. Ostatní lidé ji za její chování zbožňují.

Protesty a demonstrace

V dnešní době vzniká na veřejných místech velké množství akcí, jež pořádají sami lidé, kteří jsou s něčím nespokojení. Dávají tak najevo svůj nesouhlas a chtějí, aby si jich někdo všimnul a situaci řešil. Na podobných akcích však může dojít i k násilí a občas se to neobejde bez zásahu policie. Tento mladík jménem Michael po policii házel kameny, ale netušil, že jeho matka ho jde potrestat.

I když by se mohlo zdát, že je dobré dát dítěti veškerou volnost, vždy je potřeba brát v potaz to, že pokud potomka nebudete vychovávat, nebude se nejspíše chovat vhodně a najde si vzor ne v rodičích, ale v cizím člověku. Děti, na které rodiče nedávali pozor, nevěnovali se jim dostatečně a nenaučili je různé zásady, mohou mít problémy s drogami, policií nebo se slušným chováním. Tato matka přistihla svého syna při házení kamenů na policisty a zareagovala velmi správně.

Matka přistihla syna při činu

Toya je svobodnou matkou 6 dětí, a tak moc dobře ví, že pokud se dítěti nebude pořádně věnovat nebo ho nenaučí správnému chování, bude potomek dělat problémy. Když v jejím městě jednoho dne panovaly nepokoje, všimla si, že její syn Michael odešel z domu. „U nás ve městě se konala demonstrace a já chtěla, aby byly všechny děti doma. Michael však najednou zmizel a jeho mladší sestra mi řekla, že šel tam, kde se demonstrace koná,“ vyprávěla Toya.

„Ihned jsem šla za ním, abych si to s ním vyřídila. Myslela jsem si, že Michael je pouze zvědavý a chce vidět, jak takové nepokoje probíhají, když jsem ale přicházela blíže, všimla jsem si, jak Michael hází kameny po policistech, kteří se snaží situaci uklidnit. Nechápala jsem, co to s ním je, a hned na místě jsem na něj začala křičet,“ řekla Toya, jež byla stále naštvaná.

Matka odvedla syna domů

„Michaela jsem poslala domů, kde jsem si to s ním ještě jednou vyřídila, aby si zapamatoval, že takto se chovat nebude. Později jsem na internetu našla video, ve kterém byl natočen celý incident. Nejdříve jsem se hrozně bála nadávek, ale pak jsem se podívala do komentářů. Mnoho lidí napsalo, že jsem dobrá matka a že jsem se zachovala správně. Někteří mi dokonce poděkovali, že jsem to nenechala být, jak by to udělali někteří rodiče,“ dokončila své vypravování Toya.

Zdroj: abc7NY

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*