Unesený chlapec se po dlouhých letech odloučení setkal se svou matkou. Jejich shledání obletělo celý svět

Fotografie: Depositphotos

Jednoho dne se vrátila z práce a její dítě bylo pryč. Prožila si nejhorší noční můru každé matky. Jejího malého chlapce někdo unesl.

Nikdy se nevzdala naděje, že ho ještě spatří. Život Marie Manciové se navždy změnil v roce 1995, kdy byl unesen její 18měsíční syn Steve. Podezřelým z únosu byl jeho otec. Z domu totiž nezmizel jen malý hoch, ale také upomínkové předměty, ultrazvukové záznamy z těhotenství a dokumenty. Více než dvě desetiletí musela nešťastná maminka čekat, aby mohla znovu spatřit svého milovaného chlapce.

Trpěla obrovskou bolestí

Mariina bolest byla opravdu velká. Přesto stále věřila, že svého syna ještě někdy spatří. Často na něj myslela a přemýšlela, jestli si na ni také někdy vzpomene. Přeci jen byl docela malý, když byl unesen. Maminka chlapce prozradila, že otec dítěte s ní v mnoha věcech nesouhlasil. Z toho důvodu pravděpodobně chlapce unesl. Vzal ho s sebou do Mexika, kde ho vychoval tak, jak si sám představoval.

Marie se však nevzdala naděje a celou dobu byla v kontaktu s policií. Po dlouhých 21 letech od doby, kdy zmizel, se stal zázrak. Zaměstnanci oddělení pro únosy dětí z okresního státního zastupitelství se dozvěděli, že její syn může být právě v Mexiku. Následoval test DNA, který potvrdil, že se skutečně jedná o Mariina syna. Mladý muž vypověděl, že mu otec řekl, že je matka opustila, když byl malý.

Dozvěděl se krutou pravdu

Když se mladý muž dozvěděl pravdu o tom, že ho otec od matky unesl a ona ho celý život hledala, přepadly ho emoce. Vyšetřovatelé byli rádi, že mohli být přítomní jejich shledání. Marie byla velmi vděčná, že má svého syna zpět a bude s ním moci trávit čas. To, co po léta cítila, se rázem rozplynulo. Steve, který si myslel, že ho matka opustila, byl velice šokovaný, ale byl nadšený, že ji mohl poznat.

Přiznal, že dlouhou dobu nevěděl, zda je jeho maminka vůbec naživu. Chlapec, který vystudoval práva na univerzitě, si brzy po setkání se svojí maminkou začal plánovat pokračování ve studiu na univerzitě ve Spojených státech. Chtěl tak být blíže své matce a nově objevené rodině. Předpokládá se, že Stevův otec zemřel, zatykač na něj však podle úřadů stále platí. Marie je vděčná, že má syna zpět.

Zdroj: Twice