Za své rozhodnutí matka dostala od nemilosrdné policie pokutu, která rozdělila celé město na 2 tábory

Fotografie: Depositphotos

Příběhy z každodenního života nás často překvapí nečekanými zvraty. Jedním takovým je i případ matky, která byla pokutována za to, že nechala svého syna močit v parku.

Přestože se na první pohled může zdát její chování nevhodné, za tímto činem stál důvod, který stojí za pochopení. Jednoho slunečného odpoledne se matka rozhodla vzít svého tříletého syna do místního parku. Jako mnoho dětí jeho věku si i její syn rád hrál na hřišti a užíval si čas strávený venku. Po nějaké době hraní však chlapec náhle potřeboval na toaletu.

Naléhavost situace ji přinutila jednat rychle

Bohužel, podle webu PositiveVibration veřejné toalety v parku byly uzavřené kvůli údržbě a nejbližší dostupné zařízení bylo příliš daleko na to, aby tam malý chlapec mohl doběhnout. Matka se ocitla v nelehké situaci. Rozhodla se proto, že nejlepší možností bude nechat syna vykonat potřebu za stromem, kde by to bylo co nejméně viditelné a nenarušovalo veřejný prostor.

Během této doby však matku a jejího syna zahlédl místní strážník. Bez dalšího zkoumání situace se rozhodl matku pokutovat za veřejné pohoršení. Přestože se matka snažila vysvětlit okolnosti, strážník byl neoblomný a vystavil jí pokutu. Podle webu LaLeggePerTutti ohledně močení na veřejnosti existují striktní pravidla, jejichž porušení je trestné.

Po konzumaci oblíbeného sýru 2 lidé zemřeli a dalších 8 onemocnělo

Matku chování strážníka rozhořčilo, neměla přece jinou možnost

Matka byla pokutou šokována a rozhořčená. Podle jejích slov neměla jinou možnost a jednala v nejlepším zájmu svého dítěte. Její syn ještě nebyl zcela zvyklý na dlouhé čekání a nutnost najít veřejnou toaletu. Navíc uzavření toalet v parku ji postavilo do situace, kdy musela rychle a efektivně jednat. Příběh se rychle rozšířil po sociálních sítích a vyvolal širokou veřejnou diskuzi.

Policista
Obrázek: Pexels

Mnoho lidí vyjádřilo podporu matce a kritizovalo strážníka za nedostatek empatie a pochopení pro rodiče malých dětí. Argumentovali tím, že podobné situace jsou běžné a že by měl existovat určitý stupeň tolerance a porozumění. O tom, že malé děti mohou své rodiče přivést do nečekaných situací, jsme čtenáře deníku SvětKreativity přesvědčili nedávným příběhem o holčičce, která se rozhodla prozkoumat rodinného psa.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*