Pes je nejlepší přítel člověka. Tento fakt dokazuje i reakce psa, kterému malé dítě dávalo pusy na čenich

Domácí mazlíček v této rodině je opravdovým kamarádem. Malé dítě se mu věnuje více než dost. Co udělal když ho batole zahrnulo polibky? Každého to překvapilo jelikož šlo o velmi netradiční reakci, která rozhodně zaujala. Díky tomu že bylo vše na točeno se na ni můžete podívat i vy.

Batole psa miluje

Už dávno nejsou psi jenom na to, aby bylo dané plemeno uvázané venku u boudy, kde bude hlídat. Dnes je pes domácím mazlíčkem, který je v podstatě i členem rodiny. Všichni ho mají rádi, hlavně potom děti. Toto batole je toho jasným příkladem. Se psem si neustále hraje, je mu na blízku a také mu dělá jednu velmi netradiční věc. Dává mu jednu pusu za druhou. A to přímo na jeho čenich. Nakolik se mu to líbí můžete posoudit sami, podle jeho reakce.

Nevinná dětská hra

Právě ono pusinkování patří mezi velmi oblíbené kratochvíle těchto dvou přátel. Tedy batolete a psa. Ten jenom tak v poklidu leží a myslí si, že bude odpočívat. To by vedle nesměl být nejmladší člen rodiny. Batole které se rozhodne přiblížit a dát najevo svou lásku. A jak? Samozřejmě mnohými polibky, kterými psa zahrne. Ten batole sleduje a jenom tak leží a nic nedělá. Vypadá to, že se mu to velmi líbí. A tak batole doráží dále a dále. Jak to nakonec dopadne?

Pes se zvedá a zamíří směrem k dítěti

Po několika polibcích si dítě sedne. Pes toho využije a zvedne se a udělá pár kroků jeho směrem. Hlavou zamíří přímo k němu a co se stane potom to rozhodně nikdo nečekal. Pes je u dítěte velmi blízko a nikdo neví, co se stane. Po chvíli je každý v šoku. Pes začal malému batoleti jednotlivé polibky oplácet. To rozesmálo jak malé dítě, tak to hlavně maximálně dojalo jeho rodiče. Tomu se říká opravdová láska mezi psem a dítětem. Neváhejte a také se na ni podívejte. Je opravdu krásné jak se dokážou chovat zvířata k někomu koho mají rádi a kdo má zároveň rád je.