16letá unesená dívka si v autě vzpomněla na tento trik z internetu, který jí zachránil život

Fotografie: PhotopiaCZ / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Velké štěstí měla nakonec dívka, jež se ocitla ve spárech sexuálního devianta. Díky znamení, které se naučila na internetu, se jí podařilo upoutat na sebe pozornost.

Tohle gesto vám může zachránit život. Přesvědčila se o tom teprve 16letá dívka, již unesl sexuální deviant. Ukázala toto tajné znamení projíždějícímu řidiči, který si hned uvědomil, že je dívka v nebezpečí. Policii se tak podařilo únosce zadržet a mladou dívku osvobodit. Bez všímavého řidiče však mohlo vše skončit tragicky.

Zachraňující gesto se naučila na TikToku

Teprve šestnáctiletá dívka ze Spojených států se stala obětí únosu sexuálního delikventa. Rodiče nahlásili její zmizení 4. listopadu 2021. Únosce podle deníku Webniusy procestoval s dívkou v autě hned čtyři státy: Severní Karolínu, Tennessee, Kentucky a Ohio. Dívka však měla nakonec velké štěstí, a to díky gestu, které se dříve naučila na TikToku.

Jednoduché gesto, jež má signalizovat jiným, že jste v nebezpečí, bylo v roce 2020 vymyšleno Kanadskou nadací žen. Původně mělo sloužit především obětem domácího násilí, aby mohly upozornit na to, že jsou v nebezpečí. Teď se však rozšířilo jako obecný signál pro pomoc v nouzi a rozhodně se tak vyplatí ho znát.

Při roznášce pošty ho zaujalo zvláštní chování dítěte, které ostatní ignorovali. Zachránil jeho matku

Všímavý řidič ihned kontaktoval policii

I unesená teenagerka doufala, že se jí pomocí tohoto gesta podaří na sebe upozornit. Snažila se je ukazovat na řidiče, kolem kterých s únoscem projížděli. Nakonec se jí podařilo upoutat pozornost muže, jenž věděl, co tento znak znamená, a byl schopen detailně policii popsat vůz, v němž dívka seděla. Netrvalo dlouho a 61letého Jamese Herberta Bricka zadrželi. Ten byl podle webu SomŽena obviněn z únosu dívky a z přechovávání pornografického obsahu zahrnujícího nezletilé. Pravděpodobně obsahoval i fotografie unesené 16leté dívky.

Ta se tak naštěstí mohla opět shledat se svojí rodinou. Ve videu níže se můžete podívat, jak jednoduše toto gesto vypadá. Jen ohnete palec do dlaně a ostatní prsty dáte v pěst. Jak jednoduché. Tento signál se tak perfektně hodí v situacích, kdy potřebujete nenápadně upozornit na tíživou situaci. Na SvětěKreativity jsme psali o podobném případu. 13letá dívka upozornila na svého únosce kolemjdoucí.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*