Po 10 chlapcích porodila devětatřicetiletá maminka vysněnou holčičku. Příběh velké rodiny obletěl doslova celý svět

Fotografie: Depositphotos

Deset chlapců v řadě porodila maminka z Velké Británie. Až na jedenáctý pokus se rodině konečně narodila holčička.

Alexis Brett tomu nemohla uvěřit, když ji lékaři sdělili, že čeká holčičku. Měla doma totiž už deset dětí a všechno to byli chlapci. Alexis s manželem Davidem si pohlaví svého jedenáctého dítěte nechali prozradit předem. Nechtěli čekat až do porodu. Oba však čekali, že jim lékaři řeknou, že se jim narodí další chlapec. Jakmile zjistili, že se jim narodí první holčička, výraz v jejich obličeji se změnil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A L E X I S B R E T T (@mrsbrett79)

Na dívku čekali dlouho

Devětatřicetiletá maminka, která žije se svým čtyřiačtyřicetiletým manželem Davidem měla z této zprávy opravdu radost. Pro svoji dcerku vybrali společně jméno Cameron. Zpráva o dívce ji šokovala a potěšila zároveň. Prý je skvělý pocit, že mají dívenku, která má deset bratrů ve věku od dvou do sedmnácti let. Všichni sourozenci se o ní starají a všichni mají ze sestry opravdu radost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A L E X I S B R E T T (@mrsbrett79)

Všichni sourozenci se prý začali s příchodem sestry chovat mnohem lépe. Otec dokonce přiznává, že se snažili mlčet, aby ji náhodou nevzbudili. Navíc chtějí pomáhat s chováním a také s krmením malé sestry. Maminka jedenácti dětí je z péče o malou dívku dojatá, přiznala však, že by byla šťastná, kdyby se jí opět narodil chlapec. Všechny její děti jsou v jejích očích totiž výjimečné.

Stále jen pere prádlo

Lidé se prý rodiny hodně ptají, zda mají tolik dětí jen proto, že neustále čekali a doufali, že se narodí dívka. Rodiče však upřímně odpovídají, že ne. Cameron prý navíc vůbec nebyla plánovaná. Po domě ji pobíhá deset chlapců a zanedlouho se k nim přidá i jejich sestra. Alexis nenávidí nepořádek a neustále pere prádlo, každý den také vysává. Přesto by nikdy neměnila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A L E X I S B R E T T (@mrsbrett79)

Rozhodně však už další dítě neplánují. Víc už jich v rodině nebude. To prý tvrdila i před Cameron, ale tentokrát to myslí naprosto vážně. Ačkoli Cameron nebyla plánované miminko, nyní si její maminka užívá nakupování růžových dívčích oblečků. Takovou příležitost bohužel zatím ani s jedním ze svých deseti dětí pochopitelně neměla. Celá rodina je za malou dívenku velmi šťastná.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]