Truchlící matka žádala od svého mrtvého syna znamení. U jeho hrobu pak natočila slovy nepopsatelný jev

Fotografie: Depositphotos

Chlapci byl diagnostikován nádor na mozku a nedožil se ani 5 let života. Jeho zoufalá maminka hledala útěchu, kde se dalo. Nakonec se u jeho hrobu stalo něco nečekaného.

Když byly Jacku Robinsonovi 4 roky, opustil své dvojče, sestry, matku a otce. V lednu 2014 byl chlapci diagnostikován nádor na mozku. Svůj boj s rakovinou bohužel prohrál a těsně před svými 5. narozeninami odešel z tohoto světa. Tragická ztráta byla pro rodinu to nejhorší, čemu zatím musela čelit. Není divu, že se maminka upínala ke každé naději, jak se vypořádat se svým hlubokým smutkem.

U chlapcova hrobu se stalo něco neuvěřitelného

Dne 1. dubna 2017 navštívila Jackův hrob jeho maminka Marie. V tento den to bylo přesně 3 roky, co její syn opustil tento svět. Když se Marie blížila ke hrobu, vyřkla 4 slova, která ji navždy změnila život. Marie třesoucím se hlasem požádala svého syna, aby jí dal znamení. Okamžik, který následoval, byl nezapomenutelný.

Šokovaná žena vypráví svůj příběh

„Kolem mě proletěla malá červenka a snažila se na mě přistát. Nakonec se mi usadila na noze, vůbec nevypadala vyděšeně. Pak letěla dál a přistála na nedalekém náhrobku. Vytáhla jsem telefon, abych vše natočila. Mezitím však přiletěla zpět ke mně a posadila se mi na ruku. Dívala se mi přímo do tváře a v jednu chvíli mi přistála na rameni,“ uvedla Marie.

Fotografie: Depositphotos

Obvykle plachý ptačí druh byl tak přístupný a nebál se cizí ženy, že si je Marie je naprosto jistá, že červenka musela být znamením, o které Jacka právě požádala. „Tento okamžik mě dojal k slzám. Chápu to jako znamení od Jacka,“ pokračuje ve vyprávění.

Smutek vystřídal pocit klidu

Ať si o tomto příběhu myslíte cokoli, truchlící matka získala svůj vytoužený pocit klidu. Po nečekaném setkán přišla naděje. Bylo to znamení od Jacka? To už zřejmě nikdo nezjistí. Na tom ale nezáleží, malá červenka v tuto chvíli udělala pro Marii více, než kdy dokázala slova útěchy.

Zdroj: Sosialnytt