Taneční vystoupení, které budí emoce. Hlavní vystupující jsou jenom 4 roky

Taneční vystoupení nemusí být jenom v režii dospělých. Tančit mohou i děti. Této dívce jsou jenom 4 roky a ukazuje nesmírný talent. A to byla na počátku velmi nejistá. Vystupovat v takto nízkém věku před velkým publikem, to chce skutečnou odvahu. Mnohdy ji nemají ani dospělí, a co teprve dítě, kterému jsou jenom 4 roky.

Taneční vystoupení bylo součástí prestižní soutěže

Nejednalo se o taneční vystoupení, které by bylo součástí různých školních besídek. Bylo tomu přesně naopak. Jednalo se o poměrně prestižní soutěž Rainbow National Dance, ne kterou se malá Ella přihlásila, aby ukázala, jak velký talent ve čtyřech letech má. Talent ale není vše. Je za tím i náročný trénink. Ten však dívenka bere hlavně jako zábavu, jelikož jí tanec nesmírně baví. Pokud to takhle půjde dál, dá se předpokládat, že o této dívce ještě uslyšíme.

Jedno z nejlepších vystoupení

Když Ella vstupovala na podium, nikdo nevěděl, co má čekat. Přece jenom jsou dívence jenom 4 roky, a tak se moc neočekávalo, že by předvedla, jakkoliv zajímavé číslo. Mnoho lidí si myslelo, že bude dominovat spíše její dětská roztomilost než skutečný talent. Nakonec se ale ukázalo, že se všichni mýlili. Její taneční vystoupení patřilo na soutěži mezi jedno z těch lepších. Všichni se shodli na tom, že za pár let o ní zaručeně uslyší celý svět.

Podívejte se i vy

Nejenom lidé, které byli přítomni mohli vidět, jak malá Ella tančí. Její taneční vystoupení bylo zachyceno na kameru a později také nahráno na internet. Díky tomu ho může vidět každý. A vzhledem k tomu, jak velký počet lidí už vidělo a vzhledem k tomu, kolik pochvalných reakcí už video má je celkem jasné to, že malá dívenka se už v takto malém věku stává velmi slavnou. Držme jí palce i do budoucna. Talent pro tanec rozhodně má.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]