Náhradní matka úspěšně porodila dvojčata. Při pohledu na jedno z nich jí vyhrkly slzy

Fotografie: MultipleParent / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Mladá žena se rozhodla pomoci čínskému páru založit rodinu. Podstoupila léčbu IVF a zanedlouho otěhotněla. Po nějakém čase však začala mít pochybnosti.

Jessica Allen, mladá maminka z Kalifornie, se rozhodla odnosit manželskému páru z Číny, kde je tato možnost založit rodinu zakázána, dítě. Sama již měla 5letého syna a půlroční miminko. Považovala to za dobrý způsob, jak někomu pomoci a zároveň získat dostatek financí, aby se její rodina měla o něco lépe. Jenže to ještě netušila, jaké výzvě bude muset čelit.

Neobvyklé těhotenství

Zdálo se, že vše probíhá tak, jak má. Jessica v prosinci 2016 otěhotněla a zanedlouho porodila jednovaječná dvojčata. Krátce po porodu byly obě děti převezeny k jejich zákonným rodičům, což byli manželé z Číny, kteří si přes agenturu náhradního mateřství Omega Family Global našli Jessicu jako náhradní matku pro své dítě, potažmo děti. Vše probíhalo podle plánu, jenže později došlo ke komplikacím, které rozhodně nikdo, včetně pracovníků agentury, nečekal, jak píše server OnlineNytt.

Jessica děti neměla možnost vidět na vlastní oči, přestože to tak bylo uvedeno ve smlouvě. Jejich tváře si mohla prohlédnout až na fotografii, která jí byla poskytnuta. V ten moment pochopila, že je něco špatně. „Jeden z chlapců měl pleť mnohem světlejší než druhý. Vlastně vůbec nevypadal jako Číňan. Bylo jasné, že to nejsou stejně vypadající děti, nemůžou být jednovaječná dvojčata. Ale více jsem se neptala,“ vzpomíná v rozhovoru Jessica.

Stárnoucí matka napsala srdcervoucí dopis své dceři. Jeho obsah se po internetu šíří jako lavina

Jedno z dětí bylo její vlastní

Jessice však nedal pohled na obě děti spát, oslovila proto agenturu i její právníky. Nikdo však nereagoval. Proto požádala o vyjádření i čínský pár. Trvalo týdny, než dostala aktuální fotografie chlapců. Když trochu povyrostli, bylo očividné, že každý vypadá jinak. Test DNA nakonec určil, že jedno z dětí je biologickým synem Jessicy a jejího manžela Jaspera.

Otěhotněla, zatímco chovala náhradní dítě, jak uvádí web Newsner, přestože s manželem dodržovali veškeré pokyny agentury a před otěhotněním s náhradním dítětem neměli pohlavní styk. Žena však netušila, že ovuluje i v prvních dnech těhotenství. Nyní byla pevně rozhodnuta získat svého syna Malachiho zpět. Jenže to nebylo tak jednoduché. Navíc manželský pár z Číny požadoval přes půl milionu korun zpět za vrácení jednoho z dětí.

Nakonec se jí to však podařilo. Malachi nyní žije se svými biologickými rodiči, Jessicou a Jasperem, kteří jsou nesmírně šťastní, že je rodina kompletní, i když si vyčítají, že o první měsíce svého syna přišli. Také změnili názor na další náhradní těhotenství. Po zkušenostech do toho již znovu nikdy nepůjdou, přestože v tomto případě byla na vině agentura. O dalším netradičním náhradním těhotenství jsme již psali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*