21letá Karolína se rozhodne být náhradní matkou. Posléze porodní asistentka zjistí, co opravdu dřímá v jejím břiše

Fotografie: Scott / Creative Commons / Attribution 2.0

Žena se chtěla stát náhradní matkou a dát někomu šanci stát se rodičem. Vše se dařilo podle plánu, dokud náhle nepřišlo jedno velké nečekané překvapení.

Někteří lidé nemají příliš štěstí a nedaří se jim založit rodinu. Většina lidí poté začne navštěvovat lékaře a doufají, že se podaří přijít na příčinu toho, proč se jim nedaří otěhotnět. Pokud se zjistí, že jeden z páru je neplodný, mohou lidé vyhledat náhradní matku, která jim dítě odnosí. Tato žena si řekla, že právě takto někomu dítě porodí, ale nečekala, že zažije jedno velké překvapení.

Náhradní matky mají hodně odvahy

Stát se náhradní matkou je pro mnoho žen nepředstavitelné, jelikož by nerady předávaly dítě někomu jinému. Pokud se ale nějaká žena rozhodne, že odnosí dítě cizím lidem, chce to jistou dávku odvahy. Zároveň tyto náhradní matky moc dobře vědí, že tak mohou změnit život někomu jinému.

Je vcelku neobvyklé, že by se mladé dívky stávaly náhradními matkami. V době okolo 20 let totiž řeší jiné problémy a teprve přemýšlí nad tím, co budou se svým životem dělat. Tato slečna jménem Karolína ale už ve věku 21 let věděla, že chce být náhradní matkou, a udělala vše pro to, aby to tak mohlo být.

Karolína už měla vlastního syna

„I když už jsem v brzkém věku věděla, že chci být náhradní matkou, nejprve jsem porodila vlastního syna Tobiáše. Když byli Tobiášovi 4 roky, šla jsem vyřešit všechny náležitosti, abych mohla být náhradní matkou. Kontaktovala jsem centrum, kde jsem se seznámila s rodiči, kteří již několik let toužili po dítěti. Hned poté jsem se rozhodla, že jim potomka odnosím.“ V tu chvíli se Karolína stala nejmladší náhradní matkou, jelikož jí bylo pouhých 21 let.

Protože se Karolína s náhradními rodiči seznámila již na klinice, byla velmi ráda, že může někomu pomoci. „Podstoupila jsem tedy umělé oplodnění a čekala na to, zda těhotenský test vyjde pozitivně. Vše se podařilo podle plánů tak, jak mělo, a nemohla jsem se dočkat, až se za několik měsíců dozvím, zda rodičům odnosím holčičku, nebo chlapečka,“ prozradila Karolína a dodala, že si všimla jedné podivné věci.

Rychle rostoucí těhotenské bříško

„V průběhu těhotenství jsem zaznamenala, že moje těhotenské břicho roste mnohem rychleji, než tomu bylo v těhotenství s Tobiášem. Každý lékař mi na to však řekl, že je to normální, protože každé těhotenství může být jiné. Při nejbližším vyšetření se ale zjistilo, že čekám trojčata – a všichni byli nadšení, včetně mě,“ vypráví Karolína svůj příběh.

Fotografie: Pixabay

„Měla jsem obrovskou radost, že mohu tento velký dar předat někomu, kdo touží po dítěti už dlouhou dobu a díky trojčatům bude mít velkou rodinu. Po porodu trojčat jsem s rodinou v kontaktu a když mají trojčata narozeniny, jezdím za nimi na oslavy i se svým synem,“ dovyprávěla Karolína svůj příběh.

Zdroj: Karolína P. – čtenářka

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*