Žena porodila trojčata, aniž by to předem vůbec někdo tušil. Samotní lékaři nechápali, jak se to mohlo stát

Fotografie: Depositphotos

Když se manželé dozvěděli, že je žena těhotná, byli radostí bez sebe. Samozřejmě si přáli, aby bylo jejich dítě zdravé a silné, ale také toužili po chlapci. Dostali však mnohem více.

Život je skutečně nevyzpytatelný. Často si můžeme myslet, že vyřčená přání se jen těžko plní a osud je k nám nespravedlivý, ale tento mladý manželský pár by jistě nesouhlasil. Když žena otěhotněla, budoucí rodiče si kromě toho, aby dítě bylo zdravé, přáli chlapce. Při vyslovení přání však ještě netušili, že dostanou mnohem více.

Ultrazvuk zaznamenal dvě srdíčka

Už při prvním ultrazvuku lékaři nastávajícím rodičům potvrdili, že v děloze neodpočívá jedno dítě, ale hned dvě. Žena čekala dvojčata. Přestože byla s manželem trochu zaskočená, oba byli šťastní. Doufali, že obě děti budou zdravé a silné a pokud trochu štěstí dá, budou to chlapci. Vše nasvědčovalo tomu, že se manželům toto přání splní.

Fotografie: Pixabay

Nastal čas na oslavu

Obě rodiny, rodiče, sestry a bratři, všichni se sešli během oslavy ženiných narozenin. To však nebyl jediný důvod k oslavě. Všichni přáli budoucím rodičům hodně štěstí a zdraví a také síly, aby narození dvojčat proběhlo v pořádku a děti jim dělaly jen radost. Když se blížila pozdní večerní hodina, žena byla unavená. Šla si dříve lehnout.

Ráno ji však probudily kontrakce. Ihned vstala a vzbudila svého manžela, aby ji odvezl do porodnice. Už přišel ten čas, kdy přivítají své dva syny. Muž se okamžitě oblékl a odvezl svou ženu do nemocnice, kde ji však čekalo jedno velké překvapení. V tu chvíli ještě netušila, že osud pro ni a jejího manžela má trochu jiné plány.

Žena věděla, že je něco jinak

U porodu byli přítomní 2 lékaři. Když přišla dvojčata na svět, žena zakřičela, ať se všichni vrátí. Ještě nebyl konec. Celý zdravotnický personál na sále byl zmatený. Je možné, že by na svou chvíli čekalo ještě třetí dítě? Je. Žena nakonec porodila trojčata, aniž by to předem vůbec někdo tušil, včetně lékařů.

„Ihned jsem volala manželovi. Byl doma. Informovala jsem ho, že jsem porodila a všechno je v pořádku. Když se zeptal, kdo se narodil, řekla jsem mu, že dva kluci a jedna holka. Chvíli bylo ticho, ale pak se na druhém konci telefonu ozval hlasitý smích. Jen konstatoval, že kde jsou chlapi, musí být i ženská,“ vyprávěla s úsměv na tváři novopečená maminka.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*