Paní Dagmar v 72 letech porodila své první dítě. V zápětí ale musela udělat důležité životní rozhodnutí

Fotografie: Pixabay

Když se žena rozhoduje, kdy bude mít dítě, tak většina žen by je měla ráda do 40 let. Tato žena si však řekla, že by chtěla mít dítě až ve vyšším věku a její přání se jí splnilo. 

V životě každé ženy asi nastane moment, kdy začne přemýšlet nad tím, zda by vůbec chtěla děti. Pokud je tato odpověď kladná, tak většinou ženy přemýšlí ještě nad tím, kdy a kolik dětí by mohly mít. V budoucnu se však jejich plány mohou trochu lišit od reality, jelikož například nejsou finance nebo partner, se kterým by žena mohla mít děti.

Důležité životní rozhodnutí

Některé dívky si už v mladistvém věku řeknou, že dítě nechtějí mít, protože si uvědomí, že nejspíše nenajdou nikoho, s kým by dítě chtěly mít nebo jim dojde, že za dítě se musí utrácet hodně peněz, které nemají a nemyslí si, že je někdy budou mít. Důvodů pro to, proč dítě nemít je mnoho a je zcela na každém člověku, zda se rozhodne svého potomka mít či nemít.

Většina lidí si však uvědomuje, že mít dítě je obrovský závazek a také se lidé musí hodně snažit, aby své dítě dobře vychovali. Lékaři se většinou dívek začnou ptát okolo věku 20 let, zda plánuje těhotenství. Poté lékaři doporučují všem ženám, aby měly dítě maximálně do 40 let. Poté je možné, že by měla žena v těhotenství problémy nebo by je mohlo mít i dítě. Z tohoto důvodu lékaři doporučují mít dítě do 40 let, aby poté nenastaly potíže pro matku či dítě.

Žena nemohla dlouho otěhotnět

Žena jménem Daljinder (česky Dagmar) žije se svým mužem více než 50 let a jsou manželé. Po celou tuto dobu se snažili o to, aby se mohli rozrůst o dalšího člena a z jejich manželského páru se tak mohla stát rodina. To se jim ale velice dlouho nedařilo, a tak se žena v 72 letech rozhodla, že udělá a zaplatí se svým mužem cokoliv, jen aby mohli mít vlastní miminko.

Žena podstoupila různá vyšetření u lékařů

Protože se Daljinder ani jejímu muži po mnoho let nepodařilo otěhotnět přirozeným způsobem, rozhodla se až v takto vyšším věku podstoupit umělé oplodnění. Mnoho lékařů si nebylo jisto tím, že je to pro Daljinder dobré. Bylo nutné u ní udělat hodně vyšetření a také s tímto zákrokem muselo souhlasit velké množství lékařů. Nakonec ale Daljinder na umělé oplodnění pustili.

Vše nakonec dobře dopadlo

Jako zázrakem se podařilo Daljinder vcelku brzy otěhotnět a brzy bylo jasné, že porodí syna. Jakmile Daljinder porodila svého syna jménem Arman, stala se nejstarší prvorodičkou na světě. Po porodu sama řekla, že to bylo velmi náročné, ale vůbec nelituje toho, kolik za lékařské zákroky utratili peněz a kolik různých vyšetření podstoupila.

Zdroj: Armnews365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]