Žena se každý den hrabe v odpadcích a nachází cenné poklady za tisíce Kč

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena sbírala různé předměty v odpadcích a stala se virální tím, že je dodnes ukazuje na sociálních sítích. V mžiku oka si získala nečekanou popularitu.

Tiktokerka @agufontana si vydobyla značnou slávu tím, že ukázala některé ze svých tradičních zvyků. V odlišné společnosti vzbudila obrovské kontroverze. Je to kvůli tomu, že tato žena je latinského původu a na nějakou dobu se přestěhovala do Německa. Zde rychle zjistila, že je snadné najít užitečné předměty, které jsou jen tak odhozené v koši.

Natočila sérii videí z toho, co posbírala na ulici

Na základě toho, co je zobrazeno na TikToku, se zdá, že německá společnost má ve skutečnosti tendenci vyhazovat kusy nábytku v perfektním stavu. V případě přistěhované ženy z Argentiny to přišlo vhod. Začala sbírat nejrůznější předměty z ulice a tyto nálezy zveřejňovala na svém účtu. Nejenže se tedy dostala k užitečným věcem, ale také si takto vybudovala popularitu na internetu, byť trochu neobvyklým způsobem.

Původně si nemyslela, že natočí sérii videí, jako je tato. Časem se však zdálo, že toto téma zajímá více a více lidí. Díky tomu se žena po nějaké době rozhodla o své štěstí podělit se zbytkem světa. Obvykle tedy na jejím profilu můžete obdivovat její dobrodružství při prohledávání odpadu, a to ve společnosti jejího přítele, od kterého má plnou podporu. Žena chodí do vytipovaných oblastí, jež se zdají být obzvláště „výnosné“, a vždy se vrací domů s pořádnou kořistí. S touto svou praxí si zatím dokázala zařídit celičký dům, a to dokonce bez útraty.

@agufontana CIRUJEOOO CHEEEECK ☑️🇩🇪 amo salir a revisar que tiran a la basura. Que opinan? Se hubiesen llevado cosas tambien? 😎 #alemania #cirujear #cirujeo #vivirenalemania ♬ sonido original – Agus fontana | Arg en Alemania

Jaké jsou názory jejích diváků?

Nejzajímavější na jejím příběhu je, že žena ve většině případů nalezne předměty v perfektním stavu. To vyvolalo u některých podezření, že je to vše jen fraška a jde čistě o upoutání pozornosti diváků. Názory na činnost a videa této ženy se však různí. Mnoho lidí považuje toto chování za nepřijatelné a zmiňují, že by raději žili v prázdném domě než v tom z odpadkových nálezů. Většina uživatelů však její vizi sdílí a věří, že přišla na skvělý způsob, jak ušetřit peníze.

Zdroj: Positive Vibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]