Zoufale toužili po holčičce. Lékař jim sdělil nejhorší zprávu, kterou odmítli přijmout

Fotografie: Moroder / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Stále nemohli počít svoji vymodlenou holčičku. Když už to vypadalo, že se svého snu budou muset vzdát, zjistili, že budou mít ne jen jednu.

Pět let se snažili o početí holčičky, kterou by si tolik přáli ke svým dvěma synům. Už se vzdávali naděje, když se rozhodli ještě vyzkoušet umělé oplodnění. Nemohli být šťastnější, když zjistili, že to druhé se podařilo. Pak si však od lékařů vyslechli šokující zprávu, která jejich život navždy obrátila vzhůru nohama.

Zadařilo se při druhém IVF

Jamie a Skyler Scottovi z amerického Utahu měli doma už dva syny. Chtěli jim však pořídit ještě sestřičku. Bohužel se jim pět let nedařilo počít, a Jamie tak nakonec podstoupila umělé oplodnění. I když věděli, že tím pádem mají větší šanci na početí dvojčat, to, co lékaři nakonec objevili na ultrazvuku, je opravdu šokovalo. Ani dvojčata, ani trojčata, ale hned pět dětí se ukrývalo v děloze Jamie.

Rizikovému těhotenství tak přizpůsobili, co se dalo, a dokonce se na čas přestěhovali 400 km daleko, aby byli blízko zkušenému lékaři. Nejhorší moment nastal v 21. týdnu těhotenství, kdy u jednoho miminka praskl plodový obal a začal porod. „V nemocničním pokoji se šesti lékaři jsme začali panikařit. Zeptala jsem se, zda máme nějakou naději na záchranu těhotenství, a jeden lékař odpověděl ‚ne‘. Řekl nám, že přijdeme o všechna naše miminka,“ řekla Jamie pro deník Mirror.

Po porodu je čekala zpráva, které se bojí každý rodič. Šance jedna ku milionu jim změnila život

Během těhotenství se stal neuvěřitelný zázrak

Stal se však neuvěřitelný zázrak, porod se zastavil a blána se zahojila. Šance, že se něco takového stane, je téměř nulová. Nakonec se podařilo děti donosit až do 29. týdne, kdy měly už velkou šanci na přežití. Jak uvádí web OnlineNytt, 21. března 2018 se tak narodili Lily, Violet, Daisy, Logan a Lincoln. Všechna miminka vážila něco pod jeden kilogram a putovala na neonatální jednotku. Tady děti strávily několik týdnů, ale překvapivě brzy si je šťastní rodiče mohli přinést domů.

„Je nám jasné, že budeme příštích 18 let unavení a naše děti nás výrazně přečíslí, ale jsme připraveni na to šílenství,“ řekl tatínek poté, co si je všechny přinesli domů. Naštěstí mají paterčata doma dva velké bratry, kteří jistě s péčí o pět malých sourozenců vypomohou. Na SvětěKreativity se můžete také podívat, jak dnes vypadají první šesterčata na světě, která slaví 40 let.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*