Manžel ji opustil těsně před porodem a s dluhy na krku. Dojemný výstup v rádiu jí změnil život

Fotografie: Depositphotos

Všechny její kroky směřovaly k tomu, aby se svým manželem založila šťastnou a zajištěnou rodinu. Během jednoho dne se však její život otočil vzhůru nohama.

Web Goniec upozornil na příběh nastávající maminky, s níž se osud nemazlil. Ještě nedávno přitom její život připomínal pohádku. S manželem byla Amanda už tři roky. Za tu dobu zrekonstruovali dům, do kterého se před dvěma měsíci také nastěhovali. Splnil se jim také sen o miminku a Amanda otěhotněla. Idylka po nastěhování však trvala jen měsíc. Potom totiž manžel Amandu náhle opustil. Bylo to pro ni jako blesk z čistého nebe. Nechal ji samotnou s dluhy a s vyhlídkou na brzký porod, který bude muset zvládnout bez manželovy podpory.

Dostala se do tíživé finanční situace

O nešťastném osudu Amandy se však dozvěděla australská rozhlasová stanice KIIS 1065, která se rozhodla, že nastávající mamince pomůže. Na svém youtubovém kanále pak odvysílali pořad, v němž se plní sny. „Poslední dva roky jsme renovovali dům. Dali jsme do toho všechny peníze. Pak jsme se moc těšili na dítě. Ale to je teď všechno pryč,“ líčí Amanda ve vysílání celý svůj smutný příběh.

Nejistá finanční situace, do které už za měsíc přivede malé miminko, ji nenechávala klidně spát. Moderátorka pak Amandu vyzvala, ať se podívá na záběry ze svého domu, kde mezitím zaúřadovali zaměstnanci rádia. Amanda nevěřícně hledí na obrazovku, na které vidí, jak kamera prochází jejím domem. Na kuchyňské lince stojí kompletní výbava pro miminko včetně kočárku.

Chtěla svého manžela přistihnout při nevěře: Záznam z nastražené kamery by nejraději vymazala z paměti

V troubě se ukrývalo překvapení, které ji zbaví problémů

Její lednička je plná potravin, které jí budou následující tři měsíce chodit zdarma. Na půl roku má také zajištěn pravidelný úklid domu. Největší překvapení se však skrývá v troubě. Po jejím otevření vidí Amanda balík australských bankovek. Je to v přepočtu 150 000 Kč, které by měly pokrýt zbývající doplatek za hypotéku. V tuto chvíli se už Amanda neudrží.

Rozpláče se štěstím přímo ve studiu. „Ani nevíte, co to pro mě znamená. Nebudu se muset stěhovat,“ říká plačící Amanda a utírá si slzy. Nastávající maminka si tak díky štědrosti lidí bude moci užívat své miminko bez tíživého stresu, jenž na ni dopadal. Na SvětěKreativity často píšeme o tom, jak dokáží laskaví lidé měnit životy těm, kteří nemají tolik štěstí. Podívejte se také na příběh, kde se lidé bezdomovci složili na vlastní kavárnu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*