Žena zjistila, že je těhotná, díky záchodovému prkénku. K údivu všech už byla v 7. měsíci

zena-na-zachode

Někdy se zkrátka stane, že žena ani neví o tom, že je těhotná. A to stejné se přihodilo i této ženě, která se to dozvěděla velmi zvláštním způsobem.

Caitlyn Bradley neměla ani tušení o tom, že je těhotná. Byla už v sedmém měsíci, když se konečně dozvěděla, že má v bříšku miminko. Ale způsob, jakým se o tom dozvěděla, je mnohem bizarnější, než si vůbec dokážete představit. To se totiž opravdu často nestává a je to velmi zvláštní. Co se vlastně stalo?

Chtěla navštívit lékaře

V roce 2020 sdílela anonymně svůj příběh na sociální síti. Měla údajně nějakou celiakii, alergii lepku, která často způsobovala nadýmání a pálení žáhy. Navíc už léta nedostala menstruaci, protože brala antikoncepci. Proto by ji ani v nejmenším nenapadlo, že by mohla být těhotná. Řekla si, že po pandemii raději půjde k lékaři na prohlídku, protože tam už dlouho nebyla. Aby se jí její nemoc náhodou nezhoršila.

Před tím, než lékaře navštívila, si ještě zašla na záchod, a tím to všechno začalo. V koupelně mají porcelánové prkénko, které jednoho dne záhadně zmodralo. Nejprve si myslela, že je to její čistič na toalety, který si nedávno koupila, a bez úspěchu se ho snažila vydrhnout. Rozhodla se, že si to vyhledá na internetu a tam se dozvěděla, že těhotenské hormony mají často takový vliv na porcelánová záchodová prkénka.

Lékaři byli šokováni

Chromhidróza je porucha potních žláz, která se obvykle projevuje barevným potem na obličeji, v podpaží nebo na prsních dvorcích. Pot může být žlutý, zelený, modrý, hnědý nebo černý. Barvy jsou způsobeny pigmentem produkovaným v potních žlázách zvaným lipofuscin. Po přečtení několika blogových příspěvků se Caitlyn rozhodla udělat si domácí těhotenský test, který vyšel pozitivně.

Fotografie: Pexels

Když přišla do nemocnice, byla šokovaná nejen ona, ale také lékaři. Caitlyn byla totiž už v 7. měsíci těhotenství. Zajímavé ale bylo, že její břicho se neukázalo. Caitlyn nemůže uvěřit, že ji modré záchodové prkénko vedlo k tomu, že se nakonec dozvěděla o svém těhotenství. Spousta lidí nedokáže uvěřit tomu, že se toto skutečně stalo.

Zdroj: Independent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*