Šestnáctiletá dívka porodila zdravou holčičku. Otec jejího dítěte dostal trest odnětí svobody

Fotografie: Depositphotos

Příběh, který během chvíle obletěl celý svět, se stal ve Velké Británii. K šokující události došlo v jedné z rodin. Mladá dívka velice brzy otěhotněla, šok ale přišel až poté, co se rozhodla přiznat jméno otce dítěte.

Šestnáctiletá Katlin žila pokojným životem. Sdílela domov se svou matkou, nevlastním otcem a nevlastními sourozenci. Všechny šokovala oznámením, že je v jiném stavu. Po porodu jejího prvního dítěte přišel ale pro většinu členů rodiny šok ještě větší, vyšlo totiž najevo, kdo je otcem malé holčičky.

Fotografie: Unsplash

Na první pohled spořádaná a šťastná rodina

Katliina matka neměla bohužel štěstí na životní partnery. Otěhotněla po krátkém vztahu, a když otci Katlin oznámila, že je těhotná, bez váhání ji opustil. Zůstala tak sama na malou holčičku, o kterou se starala, jak jí jen síly stačily. Po čase se seznámila se sympatickým Anthonym. 

Fotografie: Unsplash

Anthony byl pozorný, milý a na první pohled ideální partner. Měl již dvě děti z předchozího partnerství, to ale ani Katlin, ani její matce nevadilo. Po chvíli začali tvořit harmonickou a velkou rodinu. Katlin tak do svého života získala nejen nového otce, ale také nevlastní sourozence. Vše ale ve skutečnosti nebylo tak růžové, jak se může na první pohled zdát.

Matka označila svoji vlastní dceru za lhářku

Zanedlouho poté, co se rodina nastěhovala do společného domu, začal Anthony Katlin obtěžovat. Dívka si ze začátku neuvědomovala, o co se jedná, věděla ale, že doteky a polibky, které od svého nevlastního otce dostává, jí nejsou příjemné. Netrvalo dlouho a Anthony začal dívku navštěvovat i v noci v jejím pokoji. Katlin měla strach spát sama, a proto se svěřila své matce. Věřila, že se dočká pomoci.

Fotografie: Unsplash

To se ale nestalo. Matka tvrzení mladé dívky nevěřila a odmítla situaci, kterou si podle ní dcera vymyslela, řešit. Za krátkou dobu ale Kaitlin zjistila, že je v jiném stavu. Rozhodla se tedy za svůj život i život své malé dcery bojovat a celou situaci nahlásila na policii. Anthony nakonec nátlaku okolí, své partnerky i policie podlehl. K trestnému činu se přiznal a byl odsouzen. Kaitlin přivedla na svět zdravou holčičku.

Zdroj: UberAlles