Žena se s manželem rozvedla po dvou letech vztahu. Za čtrnáct let muži konečně objasnila, proč tak učinila

Fotografie: Pixabay

Karen a Sam byli takřka dokonalý pár. Když se po krátké známosti rozhodli, že se vezmou, ani jeden z nich nepočítal s tím, že jejich harmonické manželství skončí po pouhých dvou letech. Ale našli k sobě opět cestu – byla to osudová láska.

Když se spolu Sam a Karen seznámili, ihned oba věděli, že jsou pro sebe jako stvoření. Zvláštní pouto, které se mezi nimi vzniklo, bylo velmi pevné.

Fotografie: Freepik

Po několika měsících známosti se proto rozhodli sdílet společný život a toto rozhodnutí stvrdili sňatkem. Dva roky pak žili v harmonickém vztahu, který chtěli dále posunout a stát se rodinou.

Fotografie: Freepik

Špatné zprávy a rozvod

Pár se celé dva roky snažil počít, bohužel bez úspěchu. Také proto se Karen rozhodla pro testy plodnosti. Jejich výsledky však byly pro mladou ženu velikým smutkem a zklamáním – dozvěděla se, že je jen velmi malá (prakticky nulová) šance, že by se jí kdy podařilo otěhotnět, ať jak přirozeně, tak umělým oplodněním

Zdrcená touto zprávou se rozhodla, že nebude svého manžela držet ve vztahu, který by mu nemohl přinést vytouženou rodinu. Proto mu oznámila, že jej přestala milovat a že se chce rozvést. I přesto, že tomu Sam nemohl uvěřit, přání své ženy vyhověl.

Fotografie: Freepik

Opětovné setkání po 14 letech

Po rozvodu šli Sam i Karen vlastní cestou. Sam se znovu oženil a se svou druhou ženou založili rodinu, brzy se jim narodila holčička, Manželství ovšem nedopadlo dobře a po nějaké době se Sam opět rozvedl. Karen žila po celou dobu sama a znovu se nevdala.

Čtrnáct let po rozvodu se Sam rozhodl Karen opět vyhledat prostřednictvím sociálních sítí. Po několika virtuálních rozhovorech se opět setkali a jejich vzájemná náklonnost se vrátila. Karen Samovi vysvětlila důvod rozvodu. Tentokrát ji však již nenechal odejít. Pár žije v současné době opět v manželství a navíc, i přes prognózy lékařů, se jim nedávno narodila dcera.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]