Čtyřčata pro ni byla nejprve noční můrou ale po letech ohromnou radostí

Jde o něco tak výjimečného, že to každou nastávající matku překvapí. Lékaři jí oznámil, že čeká čtyřčata a ona z toho byla v šoku. Je to pochopitelné, jelikož případná dvojčata jsou stále ještě něco běžného, ale když se mají narodit hned čtyři děti, začíná člověk přemýšlet nad tím, jak je to možné. A hlavně nad tím, jak a zda to vůbec zvládne.

Šokující sdělení lékaře

Když byla žena na ultrazvuku, čekala, že jí lékař potvrdí těhotenství, na které ukazoval i domácí test. Když se na ni znepokojeně a celkem vystrašeně podíval, věděla že něco není v pořádku. Šokoval ji tím, že nečeká jenom jedno dítě, ale že čeká čtyřčata. Ano, i to je možné. Nejprve byla žena pochopitelně velmi vystrašená. Později se uklidnila a začala z toho mít velkou radost. Usmálo se na ní neuvěřitelné štěstí, jelikož bude výjimečnou maminkou.

Porod proběhl v pořádku

Těhotenství bylo velmi náročné. Vždyť v sobě žena nosila nejenom jedno dítě, ale hned čtyři. A lékař potvrdil, že to všechno budou holčičky, na které se žena velmi těšila. Blížil se termín porodu a ona začínala být lehce nervózní. Tyto obavy ale byly zbytečné. Porod proběhl zcela bez komplikací a ženě se narodily čtyři zdravé dcerky, které pochopitelně začala ihned zahrnovat velkou mateřskou láskou.

Která je která?

Pro ženu bylo tolik těžké rozeznat jednu od druhé, že si na několik prvních dní musela vzít fixu a na nožičku každé dívenky napsat její jméno. Až po několika dnech je dokázala dokonale rozeznat. A v tu chvíli už si začínala všímat i podoby s ní samotnou. Když se podívala na své fotografie z dětství, tak její holčičky byly doslova k nerozeznání. A jak rostly, začaly se jí podobat stále více a více. Ostatně posuďte sami. Když jsou ještě malé, jsou velmi roztomilé, ale v pozdějším věku vypadají, jako by mamince z oka vypadly. Hlavně díky tvaru obličeje, ale třeba i vlasům, nebo díky brýlím, které nosí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]