Měl to být nejhezčí den v jeho životě. Nakonec mu tragická zpráva změnila život

Fotografie: Nevit Dilmen (talk) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Nejkrásnější den života mladého Jarretta se během chvíle přeměnil v noční můru. Jeho žena Sarri na svět přivedla jejich společného syna Jamese, chvíli poté ale přišla strašná zpráva.

Den, který měl být plný radosti a štěstí, se proměnil v noční můru. Po porodu, během kterého Sarri přivedla na svět malého Jamese, nastaly nečekané komplikace. Žena musela bojovat s embolií, tento boj bohužel nevyhrála. Muž během krátké chvíle ztratil nejen svou milovanou manželku, ale také sny o společné budoucnosti, o šťastné rodině a o tom, jak bude vidět své dítě vyrůstat vedle milující matky.

Doma na něho čekal další šok

To, co mělo být nejradostnějším okamžikem jeho života, se stalo zdrojem nejhlubšího smutku a bolesti. Jarrett upadl do hlubokého zármutku a nevěděl, jak se s tak velkou a nečekanou ztrátou má vyrovnat. Podle webu Newsitamea byla Sarri talentovanou zpěvačkou, na muže doma čekalo překvapení, na které nebyl připraven.

Sarri byla nejen jeho partnerkou, ale také talentovanou zpěvačkou, která často nahrávala svůj krásný hlas. Po její tragické ztrátě se Jarrett cítil jako by ztratil i její hlas, kousek z ní samotné. Jednoho dne, procházejíc staré fotky a soubory na počítači, objevil Jarrett Sarriiny hudební nahrávky. Jarrett tento příběh sdílel na sociálních sítích, hlavně proto, že velká část souborů byla zaheslována a on se k nim nemohl dostat.

Myslela si, že je těhotná. To, co odhalil ultrazvuk, jí obrátilo život vzhůru nohama

Neznámí lidé mu pomohli vrátit alespoň částečně Sarri zpět

Během několika hodin reagovali uživatelé z celého světa a nabídli svou podporu. Vývojáři, technici a prostí lidé se spojili a pracovali společně na přeměně Sariiných nahrávek do formátů, které Jarrett dokázal otevřít a poslouchat. Byla to dojemná ukázka síly a solidarity online komunity, která se spojila, aby pomohla člověku v jeho zoufalství. Některé z těchto nahrávek byly následně sdíleny i na síti YouTube.

Když Jarrett konečně otevřel tyto nové soubory a znovu uslyšel hlas své ženy, byl to pro něj neuvěřitelný okamžik uzdravení a spojení s tím, co ztratil. Nahrávky se staly cenným pokladem, který mu připomínal lásku a krásu jejich společného života a poskytoval mu sílu pokračovat vpřed s přítomností svého syna a vzpomínkami na svou drahou manželku. Nedávno jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili také příběh muže, jemuž s památkou na zesnulou ženu pomohla vlastní dcera.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*