3 roky po nastěhování do bytu si majitelka všimla drobného detailu ve skříni. Dvířka po desetiletí skrývala tajemství

Fotografie: Przykuta / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Tajné a mysteriózní věci či jevy vždy uchvátí lidskou představivost. Informace o takových podivnostech většinou vyjdou najevo, když je někdo objeví náhodou, nebo v případě něčí smrti.

Ve videu sdíleném na tiktoku ukázala Abriana Cristel tajnou místnost, kterou její matka objevila až tři roky po přestěhování do svého nového domova. K zajímavému objevu došlo zcela náhodou, když se partner matky rozhodl trochu předělat ložnici zdemolováním nástěnné skříňky. Za tou se však nacházela další místnost, což muži vytřelo zrak.

Tajná místnost může mít několik využití

Video s tajnou místností dosáhlo přes 850 000 zhlédnutí a vysloužilo si spoustu komentářů. Někteří ho považují za bezpředmětné, jelikož v oné místnosti nebylo nic extra zajímavého, ale jiní zase přišli s všemožným využitím. Pokoj se totiž může stát například další ložnicí nebo třeba velkou šatnou. Způsobů, jak s místností naložit, by se ale našlo daleko více.

skříň

Sousedka našla válečný bunkr pod starou skříní. Nikdo netušil, že tam dekádu let je tajný vchod. Toto bylo uvnitř

Jedná se o reálné video?

Další komentující upozornili také na jeden záhadný, možná až podezřelý detail. Dle nich je až příliš podivné, že za celou tu dobu místnost nikdo neobjevil, vzhledem k tomu, že nebyla nijak extra ukrytá. Bohužel, na žádné předmětné komentáře uživatelka videa neodpověděla, a co bude se samotnou místností dál, zůstává ve hvězdách.

@abrianacristelMy mom broke her closet wall down and it turned out to be a whole new room that the people never finished. We’ve been at this house for 3 yrs

♬ original sound – Abriana Cristel

Neočekávané objevy vždy zanechají vzrušení

Ať je pravda o videu jakákoli, nic člověka nevzruší tak jako situace tomuto podobná. Někdo najde třeba poklad v jakékoli podobě nebo objeví něco, o čem se doposud neslyšelo. Všeobecně se jedná o velmi ojedinělé případy, avšak zážitek vždy stojí za to. Někomu se to totiž jen tak nepoštěstí, a tak je rozhodně na místě se s tím veřejně podělit, byť se najdou tací, kteří budou vždy závidět. Pořád ale zůstává fakt, že přesně taková videa dodávají víru v to, že zázračné objevy se skutečně dějí.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]