Sousedka našla válečný bunkr pod starou skříní. Nikdo netušil, že tam dekádu let je tajný vchod. Toto bylo uvnitř

skříň
Fotografie: Pixabay

Při koupi nového domu se občas stane, že nový majitel nalezne něco po majiteli původním. To, co však našla tato žena se svým manželem, bylo něco naprosto šokujícího.

Někteří lidé se rozhodnou pro koupi staršího domu, který si poté zrenovují. Dávají přednost této koupi před stavbou vlastního domu z různých důvodů. Během rekonstrukce se pak někdy může stát, že nový majitel nalezne nějaké překvapení po předchozím vlastníkovi. V některých případech se jedná o banální nálezy, ale také se může stát, že lidé naleznou něco velmi cenného. Avšak to, co nalezli tito manželé, bylo něco úplně jiného.

Manželé nalezli něco podivného

Manželský pár se rozhodl pořídit si starší dům. Žena byla ve svém okolí známá pro svou lásku ke starým věcem. I tato skutečnost byla jedním z faktorů, proč se manželé rozhodli právě pro tuto budovu. Ve starých domech se mohou nacházet velmi netradiční věci, které byly v minulosti typické. Při prozkoumávání domu si žena všimla, že pod starou komodou v obývacím pokoji se nachází něco, co nikdy dříve neviděla.

Žena odkryla koberec

Žena poprosila svého manžela, zda by mohl komodu trochu posunout. Poté odkryla zaprášený koberec, který lehce zakrýval to, co žena viděla. Po odsunutí koberce před sebou manželé měli něco, co vypadalo jako padací dveře. Oba dva byli velice napjatí, co se pod těmito dveřmi skrývá. Žena sama řekla, že se v tu chvíli společně se svým manželem cítili jako nějací archeologové.

Pár nalezl něco neuvěřitelného

Po chvíli se manželovi podařilo padací dveře otevřít. V tu ránu byli manželé zcela udiveni tím, co mají před sebou. Jednalo se totiž o tajný průchod směrem do jakéhosi krytu. Žena s mužem se tedy rozhodli, že vše prozkoumají. Po delším zkoumání zjistili, že se jedná zřejmě o jakýsi bunkr z druhé světové války. Jak se později ukázalo, předchozí majitelé ho zde vybudovali pro případ jaderného útoku. Tento kryt by jim tak poskytl ochranu před radiací, jelikož se uvnitř nacházel i ventilační systém a postele.

@slocal_estate_auctions Cold War fallout shelter. #bombshelter #shelter #wwii #wwi ♬ original sound – Jennifer Little

Nález byl neuvěřitelný

Muž a žena stále nemohli uvěřit tomu, co nalezli. V úkrytu byly dokonce nalezeny i staré zásoby pro případ nouze. Vše napovídalo tomu, že předchozí vlastníci této nemovitosti zde žili ve strachu z toho, že se jim něco stane. Tento nález je však opravdu ojedinělý, většinou se v takových případech lidé dostanou do zchátralého sklepení, do kterého se propadá podlaha, protože je dům starý. Objev manželského páru je však neuvěřitelným unikátem.

Zdroj: Positivevibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]