Babička si na bazaru vyhlédla pohovku „zdarma za odvoz“. Doma v ní nečekaně nalezla 791 820 Kč

Fotografie: Freepik

Žena z Kalifornie dostala od cizího člověka pohovku zdarma, pomocí online bazarových stránek. Když ji prozkoumala, tak zjistila, že se uvnitř ukrývá hotovost ve výši 36 000 dolarů.

Vicky Umodu, obyvatelka okresu San Bernardino řekla, že prohlížela Craigslist, aby si mohla koupit nábytek do svého nového domova. Původně si prohlížela nějaké levnější kousky, ale rázem našla i takové, které inzerci rozdávali zcela zdarma. Obzvláště se jí zalíbila jedna pohovka, ale zpočátku nevěřila, že by se prodávala jen tak zdarma. Přemýšlela tedy nad tím, jestli na číslo, uvedené v inzerátu nakonec nezavolá.

Dostala nábytek zcela zdarma

Žena se později od inzerenta dozvěděla, že jeho rodina rozdávala nábytek kvůli nedávnému úmrtí blízké osoby. Jelikož se Vicky zrovna přistěhovala a ve svém novém domově neměla takřka žádný nábytek, tak byla nadšená, že si něco takového mohla vyzvednout. K tomu všemu jí to bylo poskytnuto zcela zdarma.

V gauči se ukrývalo příjemné překvapení

Po přesunutí nábytku do jejího domova, si však Umodu všimla něčeho zvláštního. Bylo totiž znát, že uvnitř pohovky cosi šustilo a dalo se to dokonce navenek nahmatat. Žena se trochu obávala, co se tam může ukrývat, ale k jejímu překvapení, to bylo opravdu něco nečekaného. Dá se v podstatě říci, že tento nález by jí pomohl přestavět svoje bydlení do luxusu.

Jedinečný úlovek z bazaru. Starý gauč skrýval překvapení, které důchodci změnilo život

Co s nálezem nakonec udělala?

Zmínila, že nalezla 36 000 dolarů v hotovosti, které byly ukryté v polštáři. Rozhodla se, že o tom informuje rodinu, která jí pohovku prodala a rozhodla se, že jim tento finanční obnos vrátí. Ta si však sama nebyla jistá, proč se v gauči ukrývalo tolik peněz. Společně se ale všichni rozhodli, že se o peníze navzájem podělí, a tak byli všichni spokojení.

Zdroj: Spotlightstories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]