Pohodlný a elegantní nábytek od La Furniture

Mnoho z nás si určitě ještě živě pamatuje na své dětství a neutuchající fantazii. Díky krabici od bot vznikaly úžasné pokojíčky, kde nechyběly záclonky, koberečky a jiné drobnosti. Už malé holčičky sní o tom, jak si jednoho dne zařídí svou vlastní domácnost. Ani v dospělosti tato kreativní hra nemusí skončit. Namísto kartónové krabice se však vrháme do zařizování vlastního bytu. A aby to doma jako v krabici nevypadalo, je zapotřebí oprášit fantazii. Nábytek La Furniture je tím pravým ořechovým, kde si skutečně můžete vyhrát. Pokud přece jen máte obavu, pak věřte, že zbytečně.

Dnes má již e-shop La Furniture několik set produktů – počínaje designovými solitéry, až po ucelené série nábytku. Nabízí kompletní vybavení bytu či domu.

Spuštěn byl nejen e-shop, ale rovněž blog s inspiracemi do interiéru. V plánu jsou i živá online vysílání s interiérovými designéry a odborníky z oblasti bydlení. Cílem La Furniture je zvýšení informovanosti o kvalitním bydlení a interiérech.

Trefa do černého

V e-shopu La Furniture nenajdete rozhodně žádný kompromis mezi kvalitou a cenou. Nabízí pouze to nejlepší za přátelskou cenu. Základem je kvalita, užitné a estetické hodnoty každého kousku nábytku či dekorace. Dle reakcí fanoušků na sociálních sítích je patrné, že se svou nabídkou trefili rovnou do černého. Rozhodně se jedná o kvalitní nábytek pro nadčasový a moderní interiér s výhledem na budoucnost.

La Furniture – e-shop pro každého

Dnes je e-shop La Furniture ještě v plenkách, ale jeho stvořitelé mají za sebou celou řadu úspěšných projektů v e-commerce, ale i v klasickém obchodě. Zakladatelé La Furniture mají na svém kontě několik úspěšných e-shopů se-shop-la-furniture interiérovými doplňky, dlouholetou praxi v oblasti navrhování interiérů a výroby nábytku.

V brzké době hodlají otevřít vlastní showroom v Praze a jiných velkých městech, a přiblížit se tak svým zákazníkům ještě více. Jejich vizí je naučit Čechy i Slováky, že bydlet v pěkném, útulném, moderním a kvalitním domově není luxus, ale standard. Navštivte stránky La Furniture, které jsou učiněnou pastvou pro oko, a posuďte sami.