Přímo v bytě vznikla velká pracovna. Zhotovil ji sám, bez vědomí ženy

Pracovna dnes bývá součástí mnoha domů. Co když se s ní ale nepočítá a je třeba ji vytvořit dodatečně? I to lze.  Problém ale nastane, pokud se má jednat o pracovnu pro ženu, pro kterou to má být navíc velké překvapení. V takovém případě není realizovat své plány. Chce to hodně plánování, rychlost a jasnou vizi. Andrew tak potvrdil, že všechno jde.

Matka s dcerou odjely pryč

Že doma vznikne pracovna, ve které by mohla jeho žena vykonávat svou práci bez toho, aby musela jezdit do klasické kanceláře, věděl už delší dobu. Dokonce to byl právě on, kdo ji zde chtěl vytvořit. Ženě o tom ale neřekl a počkal si, až nebude doma. Jelikož ho čekalo mnoho práce, bylo jasné že za víkend to nestihne. A tak počkal, až matka s dcerou odejdou pryč na delší dobu. To se konečně stalo, jelikož obě jely navštívit rodinu.

Měl na to jenom 20 dní

Andrew se mohl konečně pustit do práce. I když by se mohlo zdát, že 20 dní je dostatečně dlouhá doba na to, aby vznikla pracovna, rozhodně tomu tak není. Kdo někdy dělal v interiéru něco většího, jasně ví, že je to šibeniční termín. Hlavně pokud vše děláte svépomocí a jenom ve svém volném čase. Tedy po tom, co přijdete z práce.

Zvládl to na poslední chvíli

Dne ubíhaly a Andrew si do poslední chvíle nebyl jistý, zda to stihne. Bylo toho hodně, co musel udělat. Byly to nové stoly, změna stěn, ale i šatník a celá řada dalších prvků. Vše muselo dobře vypadat a vše muselo být také dokonale funkční. Nakonec vše zvládla těšil se, až manželce dané překvapení ukáže.

Žena byla v šoku

Když žena přišla domů, tak byla v šoku. Nemohla uvěřit, že po dobu, co byla pryč doma vznikla tato unikátní pracovna. Bylo vidět, jak je dojatá a jak děkuje svému manželovi za to, co pro ni udělal. Tedy co pro ni dokázal během několika dní vyrobit. Konečně už nemusí nijak jezdit a může pohodlně a kdykoliv pracovat z pohodlí svého domova.