Ze zástupkyně šerifa se stala hrdinka. Kamera zachytila záchranu chlapce, který zkolaboval na hřišti

Fotografie: Depositphotos

Zástupkyně šerifa obdržela tísňové volání ze střední školy v Tampě. Její pohotová reakce a odborné znalosti zachránily život mladému chlapci. Nyní je oslavována jako hrdinka.

Zástupkyně šerifa na Floridě je oslavována jako hrdinka. Nebála se vyrazit do akce, když šlo druhému člověku o život. Díky její duchapřítomnosti a pohotové reakci nyní dospívající student, který zkolaboval uprostřed běžecké trati, žije. Jeho srdce náhle přestalo bít.

Student náhle zkolaboval na běžecké trati

Dne 5. února 2024 se mladý student střední školy zúčastnil tréninku na běžecké trati, když náhle zkolaboval a jeho srdce přestalo bít, informoval server MiamiHerald. Do záchranné akce se okamžitě pustila zástupkyně šerifa Deena Biland, která obdržela tísňové volání ze střední školy Leto v Tampě. Po příjezdu vběhla na hřiště a snažila se dělat vše pro to, aby chlapce zachránila. Kamera, kterou měla připevněnou na svém těle, zaznamenala děsivý okamžik.

Student byl již napojen na defibrilátor, ale jeho srdce nenaběhlo ani po prvním šoku. Biland věděla, že čas je neúprosný, a začala se srdeční masáží. Jakmile chlapec dostal druhý výboj, získal znovu puls. Díky rychlému myšlení a odborným znalostem zástupkyně Biland byl student zachráněn a mohl být převezen do nemocnice k dalšímu ošetření.

Záchranáři nevěřili svým očím, když prohlíželi tyto kamerové záběry. Jsou pravým důkazem mateřské lásky

Zástupkyně je nyní oslavována jako hrdinka

Šerif Chad Chronister ocenil jednání zástupkyně Biland pochvalou pro její rychlou reakci a oddanost službě a nazval ji hrdinkou, jak zmiňuje web BNNBreaking. Incident jen zdůraznil, jak je důležité být připraven na tyto situace, kde hraje roli každá vteřina.

Osvojte si proto znalosti první pomoci, možná jednou někomu zachráníte život. Stejně jako tento muž, o němž jsme psali na SvětěKreativity. Zachránil život svému dědečku díky tomu, že se na táboře naučil základy první pomoci.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]