Žena přežila po pádu v lese pouze díky svým čtyřnohým mazlíčkům. Život jí zachránili její tři psi, záchrana byla ale poměrně dramatická

Fotografie: Annette's Doggie Daycare

Zní to až neuvěřitelně, ale Annette Poitrasová přežila po pádu v lese celé tři dny pouze díky tomu, že u ní byli její psi. Naneštěstí si způsobila zlomeninu nohy, která ji velmi vysílila. Nebyla si v podstatě schopná ani zavolat pomoc a mobil u sebe neměla. Šancí na život se záhy stali jen její čtyřnozí mazlíčkové.

Tři dny zoufalství s psími ošetřovateli

Úraz se Annette stal v momentu, kdy v lesích venčila své tři psy. Stačila chvilka nepozornosti a žena náhle uklouzla na mokré půdě a zlomila si dolní končetinu. Bohužel u sebe neměla telefon. Nechala jej v autě, které bylo zaparkované daleko od místa úrazu. Její chytří čtyřnozí mazlíčkové však na nic nečekali a zcela automaticky ji začali zahřívat, aby neprochladla. Rovněž vyhrabali prohlubeň, do které se Anette doplazila, aby nebyla tolik vystavena větru.

Fotografie: Freepik

Hledání pomoci a nepřetržité sledování paničky

Vše, co mohli psi udělat, udělali. Víc toho nezmohli. Jeden z nich vždy na Annette dohlížel a dva zbylí šli hledat pomoc. Místo však bylo velmi nelítostné a hustě zarostlé, proto dlouho nikoho nepotkali.

Trvalo to celé tři dny a žena doufala čím dál méně, že se dožije dalšího rána. Ihned po tom, co Annette nepřijela domů, zavolal její manžel na policii a ohlásil, že manželku pohřešuje. Začalo rozsáhlé pátrání v nejbližším okolí.

Fotografie: Freepik

Záchrana v podobě helikoptéry

Třetí den byla vyslána na pátrání helikoptéra. Hledání Annette ovšem komplikoval nepřehledný terén a nevlídné počasí. Když zvuk motoru zraněná žena uslyšela, snažila se ze všech sil plazit za ním. Následovali ji její tři psi. Ti ji předběhli a běželi až k pilotovi, který přistál.

Záchrana přišla skutečně včas. Annette tvrdí, že pokud by v lese ležela další den, pravděpodobně by nepřežila na následky zranění a především podchlazení. Za svůj život je vděčná a vždy bude svým třem pejskům. Ti ji udržovali v teple a neopustili.

Fotografie: Freepik

Velký zájem na sociálních sítích

Annette se rozhodla svůj příběh sdílet na sociálních sítích, aby se všichni dozvěděli, jak statečné a obětavé má pejsky. Zájem o příspěvek byl obrovský. Je to skutečný zázrak, který dokazuje, že tato čtyřnohá stvoření jsou neuvěřitelně inteligentní a dokážou nemožné věci. Annettin příběh ovšem není svého druhu jediný. Existuje celá řada podobných příběhů s úžasnými psími hrdiny.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]