Opustila malé štěně kvůli svému příteli. Nechala ho na letišti se vzkazem

Každému milovníkovi zvířat by se v osudný den na letišti zastavilo na malou chvíli srdce. Na dámských toaletách totiž nalezli malé štěně, které tam nechala žena kvůli svému příteli. To, proč to žena udělala, vysvětlila v krátkém vzkazu, kterou u malého Chewyho zanechala. Předchozí péči majitelů už malý hrdina zapomněl a dnes se těší skvělému zdraví a spokojenému životu v nové rodině, která ho miluje.

Žena zanechala vzkaz s vysvětlením

Nestává se velmi často, že by někdo opustil štěně zrovna na toaletách na letišti. Bylo proto velkým překvapením, když tady bylo malé tříměsíční štěně nalezeno. Důvod, proč byl malý čtyřnohý mazlíček opuštěn byl jasný hned po přečtení smutného vzkazu:

Ahoj, já jsem Chewy!

Moje majitelka byla ve složitém a násilnickém vztahu. Nemohla si dovolit mě sebou vzít s sebou. Z celého srdce si přála, aby mě nemusela opustit, ale neměla žádnou jinou možnost. Její bývalý přítel mě udeřil do hlavy během toho, když se hádali. Mám velký úder na hlavě, proto budu potřebovat navštívit veterináře.

Moc Chewyho miluji. Prosím, postarejte se o něho a dopřejte mu lásku, kterou si zaslouží.

Chewy brzy našel novou rodinu

Po nalezení převzala malé štěně organizace Connor a Millie’s Dog Rescue, kde byl zkontrolován veterinářem a důkladně ošetřen. Po poskytnutí potřebné péče byl připraven k adopci. Rychle se stal oblíbeným psem v útulku. Ihned se hlásilo mnoho zájemců, kteří chtěli poskytnout Chewymu spokojený domov.

Díky vzkazu svého mazlíčka zachránila

Žena se zřejmě ocitla v extrémní a tíživé situaci. Místo aby svého milovaného pejska opustila na ulici se rozhodla nechat ho na místě, kde si ho brzy někdo všimne. Tím, že zanechala vzkaz s prosbou o záchranu, byl malý Chewy zachráněn. Díky rychlosti dnešního mediálního světa se o jeho příběhu brzo dozvědělo mnoho lidí, kteří se ho chtěli nadšeně ujmout.

Fotografie: Connor and Millie’s Dog Rescue CMDR

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]