První den ve škole může být náročný. Matka dceru po návratu téměř nepoznala

První den ve škole může být pro mnoho dětí skutečně náročný. Přesvědčila se o tom i maminka pětileté dcery. Jak vypadala když se vrátila zpět? Její vlastní matka nemohla uvěřit, že je to její dcera. Vypadala naprosto hrozně a nikdo nemohl uvěřit, že se jí právě toto stalo ve škole. Tedy na místě, kde mají děti především sedět a v klidu se učit novou látku. Dříve se toto ve školách rozhodně nedělo.

Malá, dokonale upravená slečna vyrazila do školy

Byl to první den ve škole a tak se maminka rozhodla, že si svou dcerku samozřejmě vyfotí. Pětiletá holčička byla dokonale upravená, měla krásně učesané vlasy a školní uniformu, která ji sedla. Byla doslova jako ze škatulky. Když se ale vrátila zpět domů, čekalo na její matku něco hrozného. Byl to šok když viděla, jak její dcera vypadá. V porovnání s ranní fotografií, kterou hrdě pověsila na sociální sítě to byl někdo úplně jiný.

Vzhled dívenky šokoval

Když se vrátila ze školy domů, matka ji skoro nepoznala. Vlasy měla hrozně rozcuchané, uniformu zcela neupravenou, podkolenky stažené u kotníků. A v obličeji byl jasně patrný naprosto unavený výraz. Toto že s pětiletou dívenkou udělala škola? Ano, skutečně je tomu tak. Matka svou dceru opět vyfotila a obrázek sdílela. Lidé nevěřili, co se může stát první den ve škole. Malá dívenka toho však byla jasným důkazem.

Co se ve škole stalo?

Matka se ihned začala pídit po tom, co se první den ve škole stalo. Když dcera začala vyprávět k čemu zde došlo, byla šokována. Myslela si, že jsou zde děti přetěžovány, nebo zde dochází k tomu, že její dceru někdo šikanuje. Když zjistila pravý důvod, jenom se usmála. První školní den byl plný zábavy a mnoha interaktivních aktivit, které připravili učitelé. Všichni se tak od rána do večera jenom bavili a plnily různé úkoly. Není proto divu, že její dcera přišla tak unavená, což na ní bylo na první pohled vidět. A rozhodně byl tento den lepší, než nudné sezení v lavicích. To potvrdila i její matka.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]