Muž své manželce zatajil druhou rodinu. Způsob, jakým se to dozvěděla, si opravdu nezasloužila

Fotografie: Freepik

Následující příběh je skutečný a mezi lidi jej vypustila žena, která zůstává v anonymitě. Avšak to, co prožila ona, mohou prožívat i jiné páry na celém světě. Byla zrazena svým manželem, kterého hluboce milovala. Muž ji zatajil druhou rodinu.

Celkem romantický začátek vztahu a poklidný život

Žena popisuje svůj vztah zprvu jako pohádkový. Se svým mužem se totiž poznala už v dětství. Nejprve však byli pouhými kamarády. Později se přihlásili oba na stejnou univerzitu a pak se velmi mladí v prvním ročníku vysoké školy vzali. Tento krok byl logický už jen proto, že hlavní aktérka otěhotněla.

Fotografie: Freepik

Pár čekal holčičku, kterou pojmenoval Iliana. Vše šlo nějaký čas dle ženy jako po másle. I když na počátku neměli jako velmi mladí lidé dost peněz, dokázali si je vydělat, a nakonec se měli více než dobře. Své jediné dítě vychovávali v lásce a věnovali mu dostatek času i péče. Není divu, že se slečny vyrostla sebevědomá a pracovitá dáma, která se nakonec provdala a odstěhovala do zahraničí.

Fotografie: Freepik

Tvrdá práce přinesla ovoce, ale také nepříjemné překvapení

Když se ale vyprávějící žena vrátí k období, kdy museli oba s manželem tvrdě pracovat a vydělávat, je jí tak trochu teskno. Jakožto lékařka si nabrala mnoho směn, ale práce ji konec konců bavila. Většina jejich klientů byly starší dámy, které si chtěly především popovídat. Občas se ale vyskytly případy vážnější, a tak vyjížděla i k nemocným dětem. A to si jí stalo ve vztahu osudným.

Jednoho dne ženě volala vyděšená matka pětiletého chlapce, s prosbou, zda by se na něj mohla přijet podívat. Její syn měl údajně vysokou teplotu, která nešla srazit. Na základě telefonátu se tedy lékařka odhodlala k odjezdu na místo. To, co tam spatřila ji vyrazilo dech.

Fotografie: Freepik

Otec nemocného dítěte byl ženin manžel

V momentu, kdy dorazila na místo, přivítala ji milá maminka. Ta podotkla, že co nevidět by měl přijít i otec malého dítěte. Muž také dle jejích slov dorazil a byl to šok. Šlo totiž o ženina manžela Vlada. Ten manželku spatřil a okamžitě zbledl. Lékařka na sobě nedala nic znát, i když v ní emoce doslova vřely. Dítěti podala léky na snížení teploty, ujistila se, že je v pořádku a poprosila řidiče sanitky, aby ji vzal domů (pod záminkou, že je jí zle).

Odpuštění nepřipadalo v úvahu

Hned jak se žena dozvěděla o podvrhu svého manžela, volala to své dospělé dceři. Ta jí hned nabídla, ať otce opustí a nastěhuje se k ní. Po nějakém čase pak Vlado za ženou přišel a žadonil o odpuštění. Toho se však nedočkal. A co vy, odpustili byste takovou zradu?

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]