Nepříjemné překvapení ve svatební den. Na první den manželství nevěsta nikdy nezapomene

Fotografie: Getty Images

Sylvie se nemohla dočkat až bude vdanou paní. Svatební den se blížil. A jejího vyvoleného Roberta jí všechny kamarádky záviděly. Svou nejlepší přítelkyně proto požádala, aby jí svědčila, protože s ní sdílela všechny radosti a strasti během jejich dlouholetého přátelství. Co víc si přát? Úžasný muž, před kterým se dívkám podlamovala kolena, milý a pozorný. Také svatební přípravy probíhaly podle Sylviiných představ.

Krásný vztah bez jediného mráčku

Věřila v lásku a byla nadšená, že Roberta potkala. Byla do něj tak zamilovaná a toužila po rodině, kterou by mohla založit s tak výjimečným mužem. Robert byl snem mnoha dívek a žen, proto když jí požádal na dovolené u moře o ruku, neváhala ani chvilinku. „Ano, chci být tvou ženou!“ vykřikla radostí Sylvie a nemohla se dočkat až o svatebním dni v kostele řekne svému milému „Ano!“. Radost s ní sdílely i kamarádky, které záviděly Robertovu pozornost vůči Sylvii.

Láska s hlubokými city

Nikdo nepochyboval, že Sylvie a Robert jsou úžasný pár. Ona jej bezmezně milovala a on se choval láskyplně a velkoryse. Kamarádky nevěřily svým očím, když se Sylvie chlubila, jak je k ní Robert pozorný.

Brával Sylvii na překrásné a romantické výlety do přírody, zvával na večeře, které sám s láskou připravoval. A když jí daroval drahé hodinky, dívky tiše záviděly Sylvii, že potkala tak hodného a láskyplného muže.

Fotografie: Pixabay

Během pohádkové svatby přišel šok

Sylvie si naplánovala pohádkovou svatbu, Robert jí podporoval a přál si, aby svatební den byl přesně takový, jaký si vysnila už jako malá holčička. Svatební den byl naplánovaný 9 měsíců po zasnoubení, které proběhlo na pláži při západu slunce.

Za svědkyni šla Sylviina nejlepší kamarádka, která bydlí hned vedle v panelovém domě. V Sylviině domě se naopak chystaly veškeré přípravy, obřad proběhl v kostele před širokou rodinou a přáteli, následně se všichni přesunuli do hotelu.

Šok a pocity zmaru

Právě v hotelu se konala hostina a taneční zábava. První tanec na oblíbenou píseň jen dotvářel krásnou atmosféru pohádkové svatby. Po tanci si Sylvie plánovala, jak se půjde do novomanželského apartmá za pomoci nejlepší kamarádky převléci do druhých šatů, které nebudou tolik formální.

Roberta v sále neviděla, uvidí jej jistě později, až se převlékne. Snad převlečení zvládne bez poškození účesu, když ani nejlepší kamarádka nebyla v dohledu.

Fotografie: Freepik

Otevřela dveře a následoval rozvod!

Sylvie stihla jen otevřít dveře apartmá. Následoval neskutečný šok! Zahlédla totiž nahé hýždě svého muže souložícího s nejlepší kamarádkou. Sylvie seběhla s pláčem do sálu a oznámila konec svatebního veselí i manželství. Rozvod následoval vzápětí, byť se Robert omlouval a sliboval nemožné. Sylvie v lásku přestala věřit. Je možné, že se někdo dokáže tak přetvařovat?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]