„Proto nechci na svatbě žádné děti.“ Žena sdílí kontroverzní video z obřadu, které zachytilo onu situaci

Fotografie: Mark Doliner / Creative Commons / Attribution 2.0

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě muže a ženy, kteří chtějí, aby bylo vše dokonalé. Občas se však stane, že vše překroutí nevinné dítě.

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě člověka. Milenci stojí před všemi svými blízkými, aby si řekli velké ano a navždy tak zapečetili svou jedinečnou lásku. To je také důvod, proč si každý přeje, aby byl tento den naprosto dokonalý a nic se během obřadu nepokazilo. Ne vše se ovšem dá dopodrobna předvídat – a už vůbec ne chování malých dětí. Níže uvedené záběry vás pravděpodobně přesvědčí o tom, že na své svatbě rozhodně žádné ratolesti chtít nebudete.

Nepříjemné svatební překvapení

To, že se při pohádkové oslavě nedá předvídat chování malých dětí si na vlastní kůži zažil tento milenecký pár. Nastávající manžel totiž svěřil malému chlapci svůj prsten, který mu měl při obřadu donést. Chlapeček však udělal něco, co všem hostům vyrazilo dech. Nikdo totiž neočekával, že předá takto důležitý svatební atribut způsobem, jako by ho chtěl hodit holubům v parku. Novomanželé si však naštěstí nenechali zkazit náladu a situaci se pokusili s klidnou hlavou vyřešit.

Ne vždy jde vše podle představ

Je třeba říci, že pohled na malé dítě, které nese prstýnky ženichovi a nevěstě, dokáže skutečně zahřát všechny přítomné u srdíčka. Ne vždy však přístup ratolestí vypadá stejně, a to bohužel ne v dobrém slova smysl. Na níže uvedených záběrech, které se objevily na sociální síti TikTok, můžete vidět krásnou nevěstu se ženichem, kteří si užívají svůj svatební obřad. Když má však malý chlapec donést ženichovi prsten, stane se něco, co způsobí opravdu velký rozruch mezi všemi hosty.

Fotografie: Pixabay

Když totiž malý chlapec kráčel s prstenem k ženichovi a nevěstě, rozhodl se krabičku s tímto cenným atributem hodit směrem k mileneckému páru – jakoby házel krmení divokým holubům v místním parku. Na záběrech jde vidět, že je dítě na sebe pyšné – asi si myslelo, že udělalo správnou věc a předvedlo se před ostatními. Na záběry se však můžete sami podívat níže a sami posoudit celou situaci:

@zambiandesi #ringbearer #nailedit #weddingtiktok #ringbearerringthrower ♬ Oh No – Kreepa

Pod videem se objevila spousta komentářů

Jakmile se video objevilo na internetu, přišlo s ním také spousta komentářů, a to ne zrovna pozitivních. „Trochu legrační, ale doufám, že ho rodiče naučí lepšímu chování. Koneckonců je ještě malý a pravděpodobně si ještě sám neuvědomuje, co dělá,“ okomentoval jeden z uživatelů. „Příště mu musíte lépe vysvětlit, co je jeho úkol. Měl přinést prsteny a přinesl je. Bohužel však způsobem, jakým to asi nikdo z vás nečekal,“ napsal další uživatel. A třešničkou na dortu byl komentář, který přidala svobodná žena: „Přesně proto nechci mít na svatbě děti.“

Zdroj: Webniusy