Nevěsta dala ženichovi neobyčejný svatební dar. Novomanžel se neovládl a rozplakal se i s celou svou rodinou

Fotografie: Depositphotos

Jedním z nejkrásnějších dnů, které člověk zažije, je jeho den svatební. Vzpomínky na něj se řadí mezi ty nezapomenutelné. Zvlášť když dostane nečekaný dárek.

Svatebnímu dní předchází leckdy hektické a velmi vzrušující přípravy, ale ani kvůli těmto příjemným starostem se nezapomíná na svatební dary. V některých zemích novomanželé dary nejen přijímají od svatebčanů, ale také chystají dar pro svého partnera. Samozřejmě se každý z nich snaží připravit takové překvapení, aby na něj obdarovaný nikdy nezapomněl. Tak to bylo i v tomto případě.

Tragická událost v rodině

Katie s Derekem se znali už pár let, znali navzájem i své rodiny a sdíleli spolu rodinné příhody smutné i veselé. Když došlo k dlouho očekávané žádosti o ruku, přemýšlela Katie dlouho o tom, jakým dárkem svého vyvoleného na svatbě překvapí. Stále častěji se jí v mysli objevoval jeden velmi neobvyklý dárek, který kromě radosti skrýval také bolest. Jedinečný a nezapomenutelný ale rozhodně byl, proto se rozhodla, že se jej pokusí zrealizovat.

Fotografie: Pexels

Jak už bylo řečeno, snoubenci spolu sdíleli i smutné rodinné příběhy a Katie si vzpomněla na velmi smutnou událost, která se stala v rodině Dereka před několika lety. Tenkrát při tragické nehodě zemřel Derekův mladší bratr. Bylo mu teprve dvanáct let. Jeho rodiče stáli před bolestným rozhodnutím. Nakonec se rozhodli chlapcovy orgány darovat jiným nemocným lidem, kteří je potřebovali.

Fotografie: Pexels

Když ho uslyšel, nemohl zadržet slzy

Po složitém hledání dosáhla Katie úspěchu. Podařilo se jí najít dívku, která přežila díky srdci zemřelého chlapce. Setkala se s ní a k její radosti přijala Grace pozvání na chystanou veselku.

Po obřadu nevěsta chtěla ženichovi dát chystané překvapení. V ústraní mu řekla, že se jí podařilo kontaktovat dívku, které lékaři transplantovali srdce jeho bratra. Když se Grace na svatební oslavě objevila s fonendoskopem, mnozí z přítomných byli zaskočeni.

Fotografie: Freepik

Pak se Grace vydala k Derekovi. Převyprávěla mu svůj příběh a ukázala mi přívěsek s obrázkem svého EKG po transplantaci. Pak podala Derekovi fonendoskop, a řekla mu, aby si poslechl její srdce, které kdysi tlouklo v hrudi jeho bratra. Derek se rozplakal. Nemohl dál už zadržovat své rozbouřené emoce když po tolika letech mohl slyšet tlukot srdce svého bratra. Derek později řekl, že krásnější dárek nemohl dostat a že je za něj nesmírně vděčný.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]