Macecha se snaží zkazit svatbu nevlastní dcery. Pomsta biologické mámy je dokonalá

Fotografie: Pixabay

Jsou lidé, kteří se s rozvodem nejsou schopni vyrovnat v klidu, ale pomstou. Žena se pomstila bývalému, večer před jeho svatbou.

Jennifer žila klidným a idylickým životem. Byla jedináček, ale rodiče ji vedli k samostatnosti, aby se na ní absence sourozence nepodepsala. Sama by nikdy nevěřila, že se její rodiče někdy rozvedou. A stalo se. Otec od Jennifer požádal o rozvod po tom, co si našel mladší partnerku. A nejen to, nová partnerka byla dokonce i mladší než samotná Jennifer. To ji velmi rozhodilo a byla z toho zklamaná. Ještě víc se bála ale o vlastní matku, aby jí to psychicky neublížilo. Sice ze začátku na tom nebyla nejlépe, ale dokázala se z toho dostat.

Nenechala se rozhodit

Po nějaké době si matka na vše zvykla a nechala svou minulost minulostí. Bohužel, nová partnerka jejího bývalého manžela jí chtěla zničit život. A bylo jí jedno, jakým způsobem. Dělala jí naschvály a házela klacky pod nohy. Odplata přišla ve chvíli, když se dozvěděla, že bude svatba. Informaci získala od své dcery a ona dostala skvělý nápad. Svatba bývá zdrojem stresu, hlavně pro nastávající nevěstu. Nechce mít žádné komplikace a svůj svatební den si chce hlavně užít. A bývalá manželka jejího nastávajícího se rozhodla, že jí ho zavaří.

Matka Jennifer si koupila krásné šaty. Vypadala v nich perfektně, byly velmi slavností a párkrát si je vzala na ples. Když se k ní ovšem dostala informace, že nevěsta má šaty zcela totožné, zrodil se jí v hlavě nápad. Ten Jennifer odmítla a řekla tuto skutečnost nevěstě. Ta si odmítla koupit nové šaty a řekla, ať si nové koupí její matka. Jennifer to celé interpretovala své matce. Ta to ovšem vzala velmi dobře a rozhodla se dokončit svůj plán. Den před svatbou s koná večeře, kde mají být sděleny poslední informace ohledně svatebního dne.

Nevěsta poslala rodičům svatební anti-pozvánku, kterou jim oznámila, že nejsou zváni

Fotografie: Pohled 111 / Creative Commons / Attribution 2.0

Dokonale naplánovaný plán

Když šla Jennifer se svou matkou na oběd, tak se jí zeptala, zda-li někdy vrátí ty své šaty. Ta jí odpověděla, že ne. Jennifer argumentovala slovy: „Ale v blízké době nebude příležitost si je vzít na sebe.“ „Ale ano bude,“ odpověděla jí matka. Na slavnostní večeři se přijdu podívat, jako že jdu náhle okolo, a popřeji nastávajícím vše dobré.“ V plánu šlo hlavně o to, že večer před svatbou se již nevěstě nepodaří si pořídit žádné nové šaty a ona bude muset jít v těch totožných, co bývalá manželka jejího snoubence. Jennifer se jen smála.

Kdyby se nová přítelkyně nesnažila o zničení života bývalé manželky jejího přítele, nechala by žena všeho být. Nic proti celé té situaci neměla. Bohužel se rozhodla jít do války a musí počítat s obranou. A obrana občas bývá lepší než útok.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]