Svatební obřad plný emocí: Nevěsta plakala štěstím, ale zároveň byla velmi smutná, manželovi splnila jeho poslední přání

Fotografie: Depositphotos

Velmi dojemný a smutný příběh muže, který zemřel příliš mladý a jeho milované ženy, která mu ještě před jeho smrtí splnila jedno přání.

Dvaadvacetiletému Navaru Herbertovi diagnostikovali nádor na mozku, který nebylo možné léčit a ani operovat. Lékaři mu oznámili, že jeho život se chýlí ke konci a už mu možná zbývá jen pár měsíců, ale možná i jen pár týdnů nebo dnů. Jeho snoubenka mu chtěla splnit přání, i přes jeho nemoc, aby se svatba uskutečnila. Proto se rozhodla urychlit všechny přípravy na svatbu, aby se stihli vzít dříve, než je navždy opustí. Pomáhala celá rodina a přátelé.

Navar a jeho zdravotní stav

Jeho zdravotní stav se rychle horšil. Jak se nádor zvětšoval, docházelo k většímu poškození mozku a měl čím dál větší problémy samostatně fungovat. Bylo zřejmé, že už mu opravdu zbývá jen pár dní. Postupem času už nemohl ani chodit, bylo pro něj těžké i sedět, se vším mu musela pomáhat jeho žena a rodina. Navarův život se chýlil ke konci.

Fotografie: Pexels

Dojemný svatební obřad

V den svatby Navara přátelé přivezli k oltáři na invalidním vozíku. Jeho zdravotní stav byl opravdu velmi špatný. Svatba se konala u nich doma na zahradě, jen v kruhu rodiny a velmi blízkých přátel. Všichni plakali, jak štěstím, tak i smutkem.

Po obřadu Navarovi jeho přátelé vzdali hold tradičním maorským tance. Chtěli mu tak ukázat jak moc ho mají rádi a jak dobrý byl přítel a že navždy zůstane v jejich srdcích. Druhý den po obřadu Navar zemřel.

Vzkaz od jeho ženy

Dnes mám v srdci velké zármutek, protože jsem ztratila svého nejlepšího přítele, manžela a otce svého dítěte. Zemřel hned druhý den po svatbě. Snažím se v sobě najít sílu a přenést se přes to. Velmi mě podporují moji přátelé a hlavně má rodina. Navara měla ráda spousta lidí a navždy zůstane v našich srdcích a bude tam mít své místo.

Fotografie: Pexels

Nádor na mozku

Nádor na mozku dokáže být velmi zákeřný, v případě Navara se pravděpodobně jednalo o zhoubný nádor, který bohužel v některých případech nejde léčit ani operovat. Zasahuje důležité struktury mozku a pacient většinou může ochrnout, může přestat mluvit a nakonec být upoután na lůžku.

Příznaky nádoru jsou nenápadné, z počátku se může objevit jen bolest hlavy nebo rozmazané vidění. Tím jak nádor roste, utlačuje mozek a příznaky se zhoršují a objevují se i jiné a horší.

Fotografie: Pexels

Pro všechny členy rodiny a jeho přátelé bylo velmi těžké se s jeho smrtí vyrovnat. Zemřel mladý a velmi rychle ho nemoc zdolala. Nikdo nečekal, že je opustí tak brzy. Navždy ho všichni budou milovat. Od jeho snoubenky to bylo velmi krásné a dojemné gesto, kterým dokázala pravou lásku.

Zdroj: YouTube / DEE TEE Vids