Měli složit manželský slib. Stačila chvilka nepozornosti a obřad se vymkl kontrole

Fotografie: Als33120 / Creative Commons / Attribution 2.0

Toto by na své vlastní svatbě nechtěl nikdo zažít. Chvilka nepozornosti způsobila katastrofu, na kterou nikdo ze svatebčanů nezapomene.

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v životě. Řada párů tráví i několik měsíců pečlivými přípravami, aby vše proběhlo podle jejich představ. Mnohdy nešetří penězi, aby byl tento den dokonalý po všech stránkách. Někdy se však stanou věci, se kterými se jednoduše počítat nedá. Jako v případě těchto manželů, jejichž svatba se během chvíle změnila v trapnou katastrofu.

Ženichův svědek neměl zrovna šťastný den

Pár si pro svůj obřad zvolil skutečně nádherné místo v zahradě obklopené zelení. Vše vypadalo perfektně. Na pódiu stojí nevěsta, ženich a kněz. Svatebčané sledují obřad a kněz právě odříkává nevěstin svatební slib. Vidíme detailní záběr na nevěstu, která s láskou pohlíží na ženicha a soustředí se na knězova slova.

Po notoricky známém „v nemoci i ve zdraví“, řekne nevěsta své „ano“. Kněz vyzve ženichova svědka, aby podal páru snubní prsteny. Do této chvíle je vše v naprostém pořádku a zalité sluncem. Svědek nakročí směrem k páru, s rukou nataženou, ve které drží krabičku s prstýnky. Najednou mu však podklouzne noha a on přepadává dopředu v nekontrolovatelném pádu.

Nevěsta se vykoupala i s knězem

Ještě chvíli se zdá, že půjde jen o malou nehodu. Ale není tomu tak. Svědek vrazí do nohou nevěsty tak silně, že sama neudrží rovnováhu a začne padat. Kněz se ji snaží zachytit, ale už nezabrání katastrofě. Oba nešťastníci padají do zahradního jezírka za zděšených pohledů svědka, ženicha i všech zúčastněných.

Svatebčané okamžitě vstávají ze židlí, křičí a jdou se přesvědčit, jestli se nevěstě něco nestalo. Jezírko není nijak hluboké, a tak se oba brzy vynoří. Nevěsta má bohužel po šatech, účesu i make-upu. Noční můra se stala skutečností a z prvních momentů po katastrofě je cítit, jak všem přítomným běží hlavou, jestli se jim to jen zdá, nebo jde opravdu o skutečnost.

Mnoho lidí nevěstu v příspěvcích litovalo

Video v tuto chvíli končí, a tak už se nikdy nedozvíme, zda se šla nevěsta převléknout a obřad se dokončil. Na druhou stranu, pár má svatební zážitek, na který nikdy nezapomenou. S postupem času na něj možná začali pohlížet i s lehkostí. Tato nemilá situace bude nejspíš v této rodině přidávána k dobru na každé oslavě.

Podívejte se ve videu, jak nešťastně svědek uklouzl a jak řetězec událostí skončil během pár vteřin katastroficky. Tento záznam zhlédly miliony lidí a připojují pod něj lítostivé komentáře a utěšují nevěstu. Najdou se i tací, kteří však situaci vidí s nadhledem a nepřipadá jim to zase jako taková hrůza. Pravdou je, že se stávají i horší věci.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*