Nevěsta jim nikdy neodpustí. Podle jejího názoru záměrně ignorovali zdravotní stav muže, který na její svatbě zemřel

Fotografie: Depositphotos

Žena se podělila o svůj příběh o tom, jak se zachovala manželka jejího švagra, když její muž na svatbě zkolaboval.

Švagr jedné ženy Andres se loni oženil se svojí ženou Beou. Svatba se konala na ostrově, 30 minut lodí od města. Na recepci její manžel Daniel zkolaboval. Prasklo mu mozkové aneurysma a už se nestihl dostat do nemocnice. Opravdu velmi smutné a nebylo by divu, kdyby se svatba zrušila. Jenže nevěsta si začala stěžovat.

Fotografie: Depositphotos

Začala si stěžovat

Zpočátku nebyl vůbec žádný problém, nikdo se s nikým nehádal. Andres celou noc proplakal a není divu, přece jen šlo o jeho bratra. Soustrast vyjádřila i Bea a mladý pár se vždy snažil vdově zůstat nablízku, aby nebyla sama. Ale zanedlouho poté si Bea začala stěžovat. Přistoupila k ženě a řekla jí, že Daniel zemřel v ten nejdůležitější den jejího života.

Žena i její manžel moc dobře věděli o aneuryzmatu a snažili se proto být neustále opatrní. Před 3 lety odešla ze své pozice učitelky fyziky na místní střední škole. Pravidelně navštěvovali jejich praktického lékaře, aby se ujistili, že je vše v pořádku. Jenže Bea o jeho nemoci nevěděla vůbec nic.

Nezajímala ji nemoc

Když vdova promluvila o nemoci svého manžela, Bea se rozzlobila a začala vinit ji a jejího mrtvého manžela, že jsou nezodpovědní a zkazili jí svatební den. Když Dante zemřel, okamžitě byla přerušena svatební hostina, což pochopitelně naštvalo nejvíce Beu. Proto, když se o jeho nemoci dozvěděla, řekla, že bylo velmi lehkomyslné tančit a pít, přitom Dante vypil jedinou sklenku šampaňského.

Fotografie: Depositphotos

Také řekla, že kdyby o nemoci věděla, nikdy by je na svatbu nepozvala. Žena poté požádala Beu, aby odešla, ale ona si dál stěžovala, kolik stála její svatba a že jelikož byla zruinovaná, dluží jí polovinu všech nákladů. Také požadovala omluvu. Bylo jí úplně jedno, že celá rodina od jejího manžela trpí, zkrátka si stále stála za svým. Od té doby se Bea s vdovou nebaví.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*