Andrea Bocelli má nový duet s naší známou zpěvačkou! Poslouchat je na tomto videu je nezapomenutelný zážitek

Fotografie: Depositphotos

Andrea Bocelli se dodnes řadí mezi nejoblíbenější zpěváky na světě. Má kouzelný pěvecký hlas, který opravdu každého dojme, když ho začne publiku prodávat.

Když se Bocelli narodil, tak již tehdy trpěl poruchou zraku, která časem po zranění při fotbale vyústila v kompletní nevidomost. Nad vodou ho naštěstí držela vášeň pro hudbu a i přes všechny překážky, které ho v životě potkaly, se stal neuvěřitelným zpěvákem. Celkem po celém světě prodal přes 70 milionů alb a zpíval s většinou celebrit na světě.

Posluchače si velice rychle získal

Ačkoli prohlašoval za svou první lásku operu, Bocelli na svých nahrávkách míchal árie s populární hudbou, což je žánr označovaný tiskem jako „popera.“ Tento styl využíval ve snaze rozšířit svou diváckou základnu. Zpočátku se to široké komunitě kritiků nelíbilo a dost ho za to odsuzovala. I přesto si velice rychle získal posluchače na svoji stranu, což bylo koneckonců jeho záměrem.

13letá dívka vyrazila porotcům v talentové soutěži dech. Její vystoupení všechny doslova uzemnilo

Zpíval i s jinými hvězdami

Během svého dosavadního působení, nahrává studiová alba, která často zahrnují duety s všemožnými talenty světa. Mezi oblíbené se řadí např. videoklipy ve spolupráci s Edem Sheeranem, Ellie Goulding, Jennifer Lopez apod. Jeho největší srdcovou záležitostí je ale vystupování se svým synem Matteem Bocellim. Ten ho v současné době často doprovází v jeho vystoupeních.

Krásné, ale ne úplně doceněné vystoupení

Spousta lidí také nemá tušení, že dříve zpíval s Carolou. V roce 2006 společně zazpívali slavnou píseň „Protože věříme.“ Pro publikum to bylo opravdu krásné vystoupení, na které jistě vzpomínají dodnes. Vystoupení sice není na internetu tak doceněné, ale Carola v něm opravdu zaujala diváky svým hlasem, když zpívala duet s legendou Bocellim.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]