13letá dívka vyrazila porotcům v talentové soutěži dech. Její vystoupení všechny doslova uzemnilo

Fotografie: Freepik

Andrea Bocelli předčila naprosto všechna očekávání. Tak mladá a takový hlas? Její zpěv ohromil celou porotu, ti se pak sotva zmohli na pár slov.

The Voice Kids je velice oblíbenou talentovou show. Už z názvu je jasné, že se jí účastní nadané děti. Je to pěvecká soutěž, kde soutěžící začínají zpívat k obraceným židlím s porotci. Ti tudíž předtím, než stisknou tlačítko signalizující ano a propustku do dalších kol, sedí ke zpěvákovi zády. V tomto případě však porotci s otočením křesla rozhodně neváhali.

Neuvěřitelná Solomia Lukynegtsová se objevila na scéně

Když na scénu přišla mladá dívka, očekávání vzrostla. Dosavadní soutěžící, kteří tu noc prošli na show, byli dobří, ale Solomia toto kolo převrátila vzhůru nohama. Jakmile se ujala mikrofonu a z reproduktorů se začala ozývat melodie známé písně „Time To Say Goodbye“ od Andree Bocelliho, obecenstvo rychle pochopilo.

Fotografie: Pixabay

Všem bylo okamžitě jasné, že sem tato dívka přišla pro výhru. Přes to, jak jemně nasadila první tóny, diváci i porotci poznali, že hlas této dívky určitě neslyší naposledy. Její hlas se rozezněl celým prostorem a zanechal obecenstvo oněmělé.

Dívka nepřestala překvapovat svým hlasovým nadáním

Když při konkurzech do soutěže Solomia řekla, že bude zpívat skladbu Time To Say Goodbye, vyvolalo to v porotě smíšené pocity. Tato píseň totiž již byla skvěle odzpívána dvojicí Andree Bocelliho a Sarah Brightmanové. Stali se pro ni naprosto ikoničtí.

Fotografie: Freepik

Avšak během krátké chvíle po začátku výstupu Solomii otočili dva ze tří porotců svá křesla. A byla doopravdy jen otázka času, než se k nim přidá i ten zbývající. V první třetině písně, dříve, než slyšeli, co v dívce doopravdy je, zmáčkli svá tlačítka Lena Meyer-Landrut a Johannes Strate.

Porotkyni Lenu Meyer-Landrut píseň dohnala až k slzám

Dříve než se Solomia vůbec dostala k závěru skladby, veškeré obecenstvo stálo na nohách. Píseň byla ze začátku jemná, avšak každou chvílí gradovala a přidávala na intenzitě. Dva porotci už své požehnátní Solomie dali, ale ona potřebovala hlasy všech tří.

Fotografie: Freeimages

Naštěstí po tom, co ze sebe vydala to nejlepší, i třetí porotce stisknul své tlačítko. V tento moment bylo jasné, že tento hlas, srovnatelný se světovými operními pěvci, v soutěži ještě bude slyšet. Již v průběhu vystoupení dohnala Solomia Lenu Meyer-Landrut k slzám. Ale vsadíme se, že aplaus, který následoval po zaznění posledního tónu, Solomia nikdy nezpomene.

Zdroj: The Voice Kids

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]