Gesto nevěsty dohnalo ženicha k slzám. Na cestu uličkou v kostele si připravila dokonalé překvapení

Fotografie: Depositphotos

Nevěsta si pro svého budoucího manžela připravila dojemné překvapení. Ženich nedokázal udržet slzy dojetí.

Jestli jste někdy plánovali svatbu, moc dobře víte, jak stresující záležitost to může být. Byť se jedná o oslavu lásky, než se ten velký den uskuteční, stojí to nejen spoustu peněz, ale také nervů. Vše zařídit, trápit se obavami, zda bude vše perfektní a bez jediného problému atd. Tato nevěsta se ženichem si ale svůj den užili naprosto fantasticky. Pár se odměnil nádherným svatebním dnem, který zahájil netradiční příchod nevěsty k oltáři.

Nevěsta svatebčanům vehnala slzy do očí

Jakmile se otevřou dveře a objeví se krásná nevěsta ve sněhově bílých šatech jako pro princeznu, nejedno oko nezůstane suché. Kromě ženicha vzlyká i většina svatebčanů. Ale co teprve, když se nevěsta rozhodne svůj příchod k oltáři okořenit zpěvem? To je teprve něco pro všechny zúčastněné, zvláště pak pro muže, který čeká na konci uličky.

Fotografie: Unsplash

Dojemné překvapení pro budoucího manžela

Maria se rozhodla kráčet ke svému budoucímu muži Ronnymu s písní „You Raise Me Up“ od Joshe Grobana. Když Ronnymu dojde, že Maria drží v ruce mikrofon a chystá se zpívat, neudrží slzy dojetí.

Když se k ní ale přidá i její otec, který ji vede uličkou, a změní slova písně pro danou událost, zasáhne dvojice srdce všech přítomných hostů. Mariin příchod umocňoval nejen její nádherný zpěv, ale i samotné prostředí. Norská svatba se odehrála v krásném kostele Alesund a vše vypadalo jako vystřižené z pohádky.

Fotografie: Unsplash

Video se ihned stalo virálním

Naštěstí o tuto krásnou scénu nebudete ochuzeni. Z Mariiny a Ronnyho svatby existuje záznam, který zachycuje přicházející nevěstu a její pěvecký výkon. Video se okamžitě stalo virálním a bylo sdíleno a komentováno statisíci uživateli internetu. Zde jsou některé z komentářů.

Fotografie: Unsplash
  • „To mi vehnalo slzy do očí. Naprostá nádhera.“
  • „Bylo to úžasné. Plakala jsem celou dobu, Bůh jim žehnej. Přeji šťastné manželství.“
  • „Přišlo mi to neuvěřitelně dojemné. Jak lépe vyjádřit lásku než zpěvem? Ať při nich navždy stojí štěstí.“
  • „Tak inspirativní píseň. Maria má krásný hlas a odvedla skvělou práci. Byla nádherná nevěsta. Ať má tento pár dlouhý a šťastný život.“
  • „Krásný zpěv a velmi dojemné vyznání lásky a oddanosti svému budoucímu manželovi.“
  • „V tomto temném období si musíme všichni připomínat pozitivní hodnoty. Přeji Marii a Ronnymu hodně štěstí ve společném životě.“

Na dojemný okamžik ze svatby se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Zdroj: YouTube / PETTERSEN MEDIEPRODUKSJON

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]