Po pohádkové svatbě přišel velký šok. Nevěsta zažila tu nejhorší noční můru

Fotografie: Depositphotos

Ten nejkrásnější den, kouzelné místo, milovaný muž a posvátný slib společného života. Ani to všechno ale občas nestačí pro fungující a šťastné manželství.

Strach z nepovedené svatby provází v menší či větší míře asi každou nevěstu. Co když je ale svatba perfektní, a přesto nastane situace jako vystřižená ze špatného filmu? Jillian se možná bála zakopnutí, opoždění hostů nebo počasí, ale nepočítala s tím, že může přijít ještě něco mnohem horšího. Něco, co dokonce definitivně ukončí její čerstvé manželství a donutí ji padnout na dno.

Velká láska se nekonala

Jillian Kotzer si jen těžko na začátku plánování svatby dokázala představit, jaký by mohla mít konec. Ani v těch nejhorších snech by ji nenapadlo, že se stane něco, co definitivně rozdělí její vztah. Když si naposledy zkoušela svatební šaty, myslela na společnou budoucnost, o které se svým snoubencem tak rádi mluvili. Kdyby tušila, k čemu se schyluje, zřejmě by si šaty ten den domů neodvezla.

Fotografie: Pexels

Jillian se svým přítelem začala plánovat svatbu po letech krásně prožitého vztahu. Oba se shodli na menší svatbě v okruhu svých nejbližších. Jako místo pro svůj manželský slib si vybrali nádhernou pláž v Mexiku, kterou oba milovali. Vše bylo připraveno, začali se sjíždět blízcí přátelé a rodina a zdálo se, že všichni prožijí jeden z nejkrásnějších dnů.

Fotografie: Freepik

Noční můra den po svatbě

Svatba byla jako z pohádky. Jillian se cítila šťastná a opravdu se jí splnil sen. Prožila svůj nejkrásnější den s mužem, jehož milovala, a s lidmi, kteří jí byli nejblíž. Nevěděla, že už za pár hodin se z krásného snu stane noční můra.

Následující den po svatbě za ní přišel její manžel a sdělil jí šokující zprávu. Jeho matka si na svatbě uvědomila, že jí syn nevěnuje absolutně žádnou pozornost v porovnání s nevěstou, a byla tím velmi znepokojena. Žárlivost jí zatemnila mozek, a proto stanovila ultimátum.

Fotografie: Pixabay

Buď ona, nebo jeho žena. Když všechno Jillian sdělil, sundal si prstýnek a oznámil jí, že odjíždí na tři roky do Jižní Afriky a po tu dobu nebude možné se nechat rozvést. Takže bude stále jeho ženou, ale nebudou žít spolu, a navíc se Jillian musí vystěhovat z jejich společného domu. Zhroutil se jí svět.

Jednoho dne se však rozhodla, že si tento hrozný zážitek nenechá pro sebe, a sdělila svůj příběh na TikToku. Její video o tom, jak jí její muž „odkopl“ den po svatbě, se stalo ihned populární a v komentářích se jí dostává podpora ze všech koutů světa.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]