Na autě se potají objevila podivná stahovací páska. Byla prvním signálem tragédie, ale stihl ji včas odstřihnout

Fotografie: CZmarlin / Creative Commons / Attribution 2.0

Muž sdílel na sociální síti příspěvek, jímž chce varovat všechny ostatní. Auto jeho dcery bylo třikrát po sobě označeno zvláštní značkou, která nevěstí nic dobrého.

Nejdříve netušil, co to má znamenat. Jeho mladá dcera dojíždí do práce na noční směny. Poslední tři rána na klice od dveří jejího auta našel připnutý černý stahovací pásek. Nejdříve ho nenapadlo nic zvláštního, a tak pásek jenom odstřihl. Když se však objevil na autě i třetí den, začalo v něm růst podezření, že tu je něco v nepořádku.

Tři rána po sobě našel pásku na klice u auta

V příspěvku na TikToku otec vysvětluje, co se stalo. Jeho dcera pracuje na noční směny a vrací se domů ve tři hodiny ráno. Dcera pracuje ve městě, ale rodina bydlí daleko na samotě. Cesta z práce jí pak zabere autem více než hodinu. Poslední tři dny se však vrací vždy s podivným stahovacím páskem na klice.

Na záznamu otec ukazuje klasický plastový stahovací pásek, který je provlečen na klice zadních dveří od jejího auta. Třikrát po sobě je na tom samém místě, zadní dveře na druhé straně od řidiče. První den pásek jednoduše ustřihl a dál se tím nezabýval. Třetí den už mu to však přišlo podezřelé a zeptal se dcery, co znamenají ty pásky na dveřích od jejího auta.

Bratr moc dobře věděl, o co se jedná

Dcera však neměla nejmenší tušení, o čem mluví. Napadlo ho zavolat svému bratrovi, jestli ho nenapadá, o co by mohlo jít. Jeho bratr pracuje celý život v oblasti práva. Když uslyšel o černém pásku na zadních dveřích auta své neteře, řekl, ať ho okamžitě sundají. Zněl v telefonu velmi vážně a vysvětlil, o co se jedná.

@boogeyman0302♬ original sound – Boogeyman0302

Otec se tak dozvěděl, že tyto pásky používají gangy, jež se zabývají obchodem s lidmi. Jsou to lidé, kteří unášejí ženy. Ty pak nutí k prostituci a obchodují s nimi. Pásky umísťují na méně nápadné místo u auta tak, aby si toho dotyčná žena nevšimla. Je to v podstatě označení pro další lidi, již jsou zapojení do těchto obchodů – dávají jim tak vědět, že toto auto používá žena, která by pro ně byla vhodnou a snadnou kořistí.

Muž tak upozorňuje všechny ostatní rodiče, aby pravidelně kontrolovali auta, především mladých dívek. Pokud najdete něco podobného, okamžitě to z auta odstraňte. Jeho dcera je, zdá se, cílem těchto lidí, ale otec je na ně připraven. Bude na ni čekat, dokud jí neskončí směna, a zároveň se pokusí přijít na to, kdo pásky na její auto dává.

Zdroj: Kobieta.Gazeta

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*