Kristýnka se ztratila v Lidlu. K smrti vyděšená maminka dělala, co jen mohla. Chováním zaskočila celý obchod

Fotografie: Depositphotos

V prostorách s velkou spoustou lidí se některé děti občas mohou bohužel ztratit. Tato malá holčička však svůj problém vyřešila naprosto neuvěřitelným způsobem.

Někteří rodiče se v jistých situacích nechají zmást nebo ovlivnit tím, co se děje v jejich okolí. Na chvilku tak nedávají pozor na své malé ratolesti, což může velmi rychle vést k neštěstí. Děti se někam vydají v domnění, že je jejich rodiče následují. To ale není úplně pravdou, a tak se snadno mohou ztratit. Některým členům naší redakce se tato nepříjemnost stala také. V případě této malé holčičky však došlo k něčemu, co absolutně nikdo neočekával.

Někdy stačí chvíle nepozornosti

Případy ztracených dětí bohužel nejsou žádnou neobvyklou situací. Dle iRozhlasu se v EU nějaké dítě ztratí každé dvě minuty. Někdy je na vině jen chvíle nepozornosti rodičů, jindy za tím mohou stát i například únosci. Člověk, který je schopen takového činu, by neměl chodit volně mezi lidmi, měl by být zavřený ve vězení. Případ této malé holčičky byl naštěstí jen vinou drobné nepozornosti její maminky.

Holčička se ztratila

Malá holčička byla se svou maminkou v obchodním domě. Děvčátko však cosi zaujalo a tento podnět sledovalo tak dlouho, až najednou nemohlo najít svou maminku. Ta evidentně také několik vteřin nedávala pozor na své dítě a neštěstí bylo rázem na světě. Maminka se tak vydala po prostorách obchodního domu svoji dcerku okamžitě hledat, protože o ni měla veliký strach.

Holčička se chovala zajímavě

Během pár minut žena svoji malou dcerku našla. Její jednání bylo tak neuvěřitelné, že se ho snažila zachytit na svůj mobilní telefon. Holčička nejevila jakékoliv známky vyděšení. Naopak chodila mezi lidmi a usmívala se na ně, čímž nejevila známky toho, že je ztracená. Velmi opatrně se rozhlížela okolo sebe a mezi lidmi hledala svoji maminku.

Pouliční pes

Pes strávil připoutaný řetězem 8 let. Na přežití mu dávali 2% šanci. Jeho osvobození bylo dojemné

Video je populární

Jednání malé holčičky může souviset i s tím, že je na svůj věk poměrně chytrá. O tom, jak poznat, že máte doma malého génia, píše například iDnes. Spousta dětí může mít přirozený talent na nějakou věc. O jednom takovém jsme psali na Světě Kreativity i v tomto článku. Tato malá holčička však spíš oplývá tím talentem, že si nedělá hlavu z vypjatých situací. Svou nepříjemnost tak vyřešila doslova s úsměvem na tváři, jak dokazuje i populární video její maminky.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]