Byla odsouzena k smrti a „chřadla“ v kómatu. Jednoho dne se zázrakem probudila a dozvěděla se, co její přítel mezitím provedl

Fotografie: Depositphotos

Když se tato žena probudila z kómatu, rozhodně netušila, co se dozví o svém partnerovi. Byla z toho úplně v šoku.

Žena jménem Brie Duval šla jednoho dne ven s přáteli, ale rozhodně nečekala, že jí tento den změní celý život. Spadla totiž ze zdi, která měla 10 metrů a hlavou dopadla přímo na chodník. Ihned ji sanitka převezla do nemocnice, kde ale musela být dlouhou dobu v kómatu. Najednou se ale probudila a nemohla uvěřit svým vlastním očím.

V nemocnici byla téměř půl roku

25letá dívka utrpěla vážné poškození mozku a také několik zlomenin. Musela být letecky převezena do nemocnice University of Alberta, kde byla umístěna v kómatu na jednotce intenzivní péče. Její matce lékaři řekli, že je pouze 10% šance, že se z toho dívka dostane. Její rodiče odmítli vypnout její podporu života a nakonec se jako zázrakem začaly objevovat známky uzdravování a po třech měsících se probudila.

Fotografie: Pexels

Trpěla posttraumatickou amnézií, což znamenalo, že na věci, jako jsou například adresy a nebo hesla úplně zapomněla. V nemocnici tak musela zůstat asi 5 měsíců. Jakmile si dokázala vzpomenout na různé detaily, mohla dostat svůj mobilní telefon. Jako první chtěla zavolat svému snoubenci, protože za celou dobu se za ní nepřišel ani podívat. Chtěla vědět, co se děje.

Čekal na ni velký šok

A v tu chvíli zjistila, že člověk, se kterým byla dlouhé 4 roky, se dal dohromady s nějakou jinou ženou. Otevřela telefon a v něm stála SMS, ve které jí jeho nová přítelkyně psala, ať už mu nepíše a že nyní žijí spolu. Brie se pokoušela odpovědět, ale brzy zjistila, že si jí její přítel, i jeho nová přítelkyně všude zablokovali. Takové probuzení asi nečekala. Podívejte se na video.

Zdroj: Nzherald