V hračce z obchodu se ukrýval děsivý vzkaz. Matka byla v šoku a varovala ostatní

Fotografie: Depositphotos

Šok zažila jedna australská maminka, při nákupu se svým synem. Událost ji tak vyvedla z míry, že ji sdílela na svém Facebooku, aby varovala ostatní rodiče.

Nemilou zkušenost si odnesla žena z obchodu v australském Sidney. Společně s malým synem se vydali na běžný nákup. Její syn se zastavil i v oddělení s hračkami, kde se mu zalíbil roztomilý plyšák. Hrál si s ním a po chvíli z něj vytáhl složený papír. Vzkaz na něm maminku šokoval a byla ráda, že její syn ještě neumí číst.

Šli se podívat do oddělení hraček

Vše se odehrálo v obchodě Kmart. Jedná se o známý a velký řetězec obchodů s celosvětovým zastoupením. Ten je velmi oblíbený a lidmi vyhledávaný, protože zde seženete všechny základní věci, které vás jen napadnou. Od potravin až po věci do domácnosti, elektroniku, základní léky, nářadí, ale i hračky pro děti.

A právě hračky zaujaly i syna této ženy. Vzkaz, který vytáhl z plyšové hračky, byl napsaný na papíře vytrženém z poznámkového bloku. Stálo na něm: „Za 10 dní zemřeš.“ Matka nemohla věřit svým očím, vzkaz psaný tužkou si nafotila a později ho umístila na svůj Facebook, aby lidé věděli, s čím se mohou při nákupech setkat.

Mnoho lidí na příspěvek reagovalo

K příspěvku uvedla: „Je naprosto nechutné, že lidé něco takového dělají, zvláště s dětskými hračkami. Můj syn naštěstí ještě neumí číst.“ Její motivace byla jasná. Uvedla, že se bojí o děti, které mohou podobné vzkazy v hračkách také najít a přečtou si je. Naštěstí její syn netuší, co je obsahem vzkazu. Dítě, které už však chodí do první třídy a umí číst, by z takové zprávy mohlo být v opravdovém šoku. Ani si nechce představovat, jak by se takové dítě mohlo cítit a bát.

Fotografie: Frrepik

Na její příspěvek ihned reagovalo mnoho lidí. Psali komentáře jako: „To je nechutné, na jaké planetě to žijeme?” nebo „Je to děsivé. Jaký nemocný člověk by mohl něco takového udělat?” Příspěvek lidé mezi sebou sdíleli a netrvalo dlouho a dostal se i k někomu ze zaměstnanců obchodu a nakonec i na vyšší místa.

Vyjádřilo se i vedení obchodu

Vedení obchodu pak k příspěvku připojilo omluvu: „Zákaznický servis je pro nás důležitý, stejně jako naši zákazníci, takže nás opravdu mrzí vaše nedávné zkušenosti s naší prodejnou Penrith v Sydney. Prodejnu zaměstnanci zkontrolují a udělají maximum proto, aby se už podobná situace v budoucnu neopakovala.

Podle všeho se jedná o nějaký pubertální žertík. Podle písma je jasné, že vzkaz nepsalo žádné malé dítě. Musel to tedy udělat dopívající nebo už dospělý člověk. Skupiny teenagerů se někdy takovými žertíky asi dobře baví. Nicméně si neuvědomují, že rodičům menších dětí, tak mohou nevědomky připravit opravdu krušné chvilky.

Fotografie: Frrepik

Starat se o vyděšené dítě, které se bojí jít samo spát, poté co objevilo takový vzkaz, není nic veselého. Nehledě na to, že na citlivějších dětech něco takového může zanechat i dlouhodobé následky. Je tedy dobře, že ostatní rodiče byli touto ženou upozorněni, aby věděli, na co si při návštěvě hračkárny dávat pozor.

Zdroj: Mamadu

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*