5letý chlapec vystoupil kvůli chybě řidiče na špatné zastávce. Jeho matka ho hledala v horku po ulicích

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution 4.0

Tento malý chlapec špatně vystoupil při své první cestě školním autobusem. Řidič si nevšiml pokynů na jeho tašce a celou situaci pochopil, až bylo pozdě.

Matce Kelly Mullholand se stala doslova nejhorší noční můra, kterou kdy mohla zažít. Její pětiletý syn totiž při cestě domů ze školky vystoupil kvůli chybě řidiče autobusu na špatné zastávce, a tak se ztratil během obrovského horka. Žena sdílela celou událost na sociální síť TikTok, kde také ukazuje záběry zachycující chlapce, jak se blíží k domu cizího člověka a vážně ho žádá o pomoc.

Řidič nevěděl, která bije

Celý incident se odehrál při cestě malého chlapce a jeho nevlastní sestry domů ze školky, když vystoupili na špatné zastávce. Nějakou dobu poté, co měli být vysazeni, matka uviděla autobus a ihned se za ním rozběhla – řidič však otevřel dveře a nechápal, že uvnitř měly být její děti. Podle Kelly dokonce ani nedokázal říct, kde vystoupily. V tu ránu začala panika a žena rozzuřeně přemýšlela nad tím, kde by se její děti mohly nacházet.

muž amputovaná noha

Profesor po nečekané amputaci se vrátil zpět na akademickou půdu. Žáci mu přichystali velkolepé uvítání zpět

Jedno starší dítě naštěstí v tu chvíli vstalo a sdělilo jí, že před chvílí vystupovaly na předchozí zastávce. Kelly na nic nečekala, vzala auto a vyjela tím směrem. Během cesty jí začal zvonit telefon, a jakmile ho zvedla, zjistila, že jí volá přítel, který viděl přes online kamery u svého domu jejího syna – bohužel však byl v práci, a tak nemohl nijak zakročit. Tyto záběry poté žena sdílela na TikToku.

@kellymulholland95 Part 2. #bluecollarmom #publicschool #busnightmare #busdriversoftiktok #missingchildren #kindergarten #whatifthiswasyourchild #ringdoorbell #appleairtag ♬ original sound – Kelly Mulholland

Přestože nyní věděla, kde se její syn se sestrou pohybují, nemohla je najít. Když přijela k domu, oba už byli pryč. Matka byla rozzuřená a vyděšená, a tak začala obcházet ostatní domy v této části města, aby získala nové informace. Sousedé jejího známého ji v tom však nenechali a rozhodli se jí pomoci – v zázračném obratu událostí tak za této pomoci našla obě dvě děti u staršího páru, který jim chtěl pomoci. Byly asi půl kilometru daleko od zastávky, což znamenalo, že se musely dlouhou dobu přesouvat v neuvěřitelných vedrech.

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]