Matka ve finančních nesnázích si zavolala opraváře. Postup muže byl naprosto mimo zavedené normy

Fotografie: Depositphotos

Když má žena na starosti děti, dům a vše okolo něj, někdy nezbyde jiná možnost než zavolat odborníkovi a poprosit ho o pomoc. Tento opravář se ukázal být výjimečným mužem.

V dnešní době, kdy se ženy stávají čím dál silnější a soběstačnější, není problém obstarat děti, dům a domácnost, zahradu, případně i zvířectvo. Spousta žen již nepotřebuje muže k drobnějším opravám, ani k sekání zahrady. V životě ale přijde chvíle, kdy je muž doma zapotřebí, a když tam není, ženě nezbývá nic jiného než si zavolat na pomoc zkušeného opraváře. Stejně tak jednala i matka dvou dětí, které se porouchal kotel. Opravář, jenž přijel, ji však velmi zaskočil.

Porouchaný kotel

Matka dvou malých dětí jménem Bridget, jejíž manžel je v armádě, a nyní je navíc převelen do zahraničí, doma zvládá spoustu věcí sama. Zvykla si, že její muž brání zemi a na jejích bedrech je péče o jejich domov a děti. Když je ale zapotřebí udělat věci, které sama nezvládá, jako je oprava auta či elektroniky, uchyluje se k odborníkům s žádostí o pomoc. To by udělala každá žena v její situaci, ale častokrát si ani muži neví rady a vyhledávají profesionály.

Když se Bridget jednoho dne vrátila domů z práce, zjistila, že je tam příšerná zima, a usoudila, že se nejspíše porouchal kotel, který dům vytápí. Protože má dvě malé děti, bylo zapotřebí situaci vyřešit ihned. Tudíž zavolala místnímu opraváři, jenž přislíbil na opravu kotle přijet později toho dne. Bridget měla velké štěstí, že měl opravář zrovna čas, a nemusela tak mrznout ve svém domě kvůli dlouhým čekacím lhůtám, jak je u některých opravářů zvykem.

Šokující účtenka

Opravář Paul dodržel svůj slib a přijel k Bridget domů ještě toho dne. Dokonce si udělal nějaký čas navíc a s ženou si pohovořili. Ona mu sdělila, v jaké životní situaci se nachází, a nezapomněla zmínit ani to, že je její manžel v armádě a nyní je umístěn v zámoří. Paul zůstal v šoku, ale Bridget k tomu nic neřekl. Matka dvou dětí byla také velmi nervózní, kolik ji bude taková oprava stát. Později, když došlo na placení za jeho služby, dostala velmi zajímavý doklad.

Během večeře našli v jídle pravou perlu. Místo jejího prodeje ji vložili do zásnubního prstenu

opravář termostat
Fotografie: Freeimages

Ukázalo se, že Paul je velmi hodný člověk a muž se srdcem na správném místě. Jako poděkování jejímu muži za to, že brání zemi v armádě, dal Bridget spoustu zaměstnaneckých slev. Výsledná cena opravy ji šokovala, protože na účtence byl pouhý jeden dolar. Je neuvěřitelné, že se tací lidé najdou i v dnešní době, kdy se laskavost a empatie téměř vytrácí.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]